bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Wyniki sprzedażowe BTA i RESO w systemie ratalnej sprzedaży ubezpieczeń

Wyniki sprzedażowe BTA i RESO w systemie ratalnej sprzedaży ubezpieczeń

Dodano: 2016-11-04

Jak informowaliśmy w poprzednim wydaniu dziennika beinsured, w październiku minęły dwa lata współpracy RESO Europa Service oraz łotewskiego zakładu ubezpieczeń „BTA Insurance Company” SE z firmą Bacca. Efektem tej współpracy jest system ratalnej sprzedaży ubezpieczeń (czytaj więcej: Innowacyjny system ratalny efektem 2-letniej współpracy RESO i BTA z Bacca). Jak podaje RESO, wspólna oferta okazała się sukcesem biznesowym.

„Od października 2014 roku, gdy BTA i RESO przy współpracy z firmą Bacca wprowadziły do swojej oferty innowacyjny sposób ratalnej sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, mamy do czynienia z bardzo dynamicznym rozwojem tej formy płatności” – podaje RESO.

Ostatnie dwa lata zaowocowały kilkukrotnym wzrostem przypisu z polis sprzedanych w systemie ratalnym oraz kilkukrotnym wzrostem ilości wystawionych polis. – Świadczy to o tym, że nie tylko zyskaliśmy nowych klientów w zakresie sprzedaży w systemie ratalnym, ale również decydowali się oni na droższe polisy, czyli szerszy zakres ubezpieczenia. Potwierdza to również średnia składka z polis zawartych w systemie ratalnym – powiedziała Inga Powichrowska, p. o. Dyrektora Departamentu Sprzedaży RESO Europa Service.

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...