bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Platforma informatyczna dla ubezpieczeń SPACE odnosi sukcesy

Platforma informatyczna dla ubezpieczeń SPACE odnosi sukcesy

Dodano: 2017-04-14

Platforma informatyczna dla ubezpieczeń Space od sopockiej Ateny jest rewolucyjnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla dziesiątek tysięcy agentów ubezpieczeniowych. W tym roku produkt ten został wyróżniony podczas VI Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, a także otrzymał rekomendację Gazety Bankowej w konkursie Hit Roku 2017.

Pierwsze wdrożenie systemu Space miało miejsce w 2016 r. w towarzystwie ubezpieczeń Ergo Hestia. Obecnie korzysta z niego około 11 tys. pośredników ubezpieczeniowych. – Udało się nam przenieść na grunt ubezpieczeń, do świata pracy agenta ubezpieczeniowego, najlepsze doświadczenia współczesnych klientów. Opracowaliśmy intuicyjne i estetyczne interfejsy – mówi prezes Ateny i współtwórca systemu Justyna Wajs. – Najważniejsze jest jednak to, że system wspiera biznes ubezpieczeniowy na każdym kroku, zapewniając partnerskie relacje wszystkich uczestników procesu: klienta, agenta i towarzystwa ubezpieczeniowego.

Platforma została laureatem konkursu na najciekawszą innowację dla ubezpieczeń. Uzasadnienie nagrody wskazuje przede wszystkim na to, że platforma zapewnia klientowi agentowi i towarzystwu ubezpieczeniowemu dostęp do tych samych, spójnych danych, umożliwiając współpracę w czasie rzeczywistym (czytaj więcej: Przyznano nagrody podczas VI Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń).

W tym roku Space otrzymało również rekomendację Gazety Bankowej w konkursie Hit Roku 2017 w kategorii Bankowość i Finanse dla najnowocześniejszych, najoryginalniejszych i najbardziej innowacyjnych technologii i rozwiązań w finansach, bankowości, logistyce i ubezpieczeniach. Nagrody wręczono podczas Gali Techno Biznes, która odbyła się w dniu 5 kwietnia 2017 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. 

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...