bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Magazyn Fleet oraz Fleet.com.pl zostały patronami medialnymi szkolenia „Ubezpieczenia w leasingu/CFM – nowe zasady dystrybucji”

Magazyn Fleet oraz Fleet.com.pl zostały patronami medialnymi szkolenia „Ubezpieczenia w leasingu/CFM – nowe zasady dystrybucji”

Dodano: 2018-03-09

Magazyn Fleet oraz Fleet.com.pl zostały patronami medialnymi szkolenia „Ubezpieczenia w leasingu/CFM – nowe zasady dystrybucji”, organizowanego przez Kancelarię CZUBLUN TRĘBICKI oraz Szkołę Ubezpieczeń beinsured.

Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń, która wejdzie w życie 1 października 2018 roku, w istotny sposób wpłynie na dystrybucję ubezpieczeń w Polsce. Firmy zajmujące się leasingiem, zarządzaniem flotą, czy też wynajmem pojazdów są bardzo znaczącymi graczami na rynku sprzedaży ubezpieczeń. W szczególności ubezpieczeń komunikacyjnych, a przychody z tego tytułu mają istotny wpływ na ich wynik finansowy.

Czy zatem nowe przepisy o dystrybucji ubezpieczeń w jakikolwiek sposób dotkną tej branży? Z całą pewnością tak, ale na szczęście, przesunięcie terminu wejścia w życie przepisów o dystrybucji na 1 października 2018 r. daje podmiotom więcej czasu na dostosowanie się do nowych wymogów.

Eksperci Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI, posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze kilkunastu podmiotów z branży leasingowej/CFM, opowiedzą podczas szkolenia jak się przygotować do zmieniającego się prawa oraz przedstawią praktyczne rozwiązania i pomysły na dostosowanie organizacji do nowych wymogów.

Szkolenie „Ubezpieczenia w leasingu/CFM – nowe zasady dystrybucjiodbędzie się już 21 marca br. w Warszawie. Szczegółowa agenda szkolenia dostępna jest pod linkiem.

Artykuły powiązane

Roszczenia informacyjne agenta a upływ terminu przedawnienia roszczenia o zapłatę prowizji

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 26 stycznia 2023 r. (sygn. akt II CSKP 2252/22) oddalił skargi kasacyjne złożone przez obi...

Prawo do zadośćuczynienia dla członków rodziny poszkodowanego niezgodne z Konstytucją?

Od niemal półtora roku, tj. od dnia 19.09.2021 r. w Kodeksie cywilnym obowiązuje przepis art. 4462  KC, stanowiący pods...

Dyrektywa Work-Life Balance

W dniu 9 marca 2023 r. Sejm uchwalił projekt nowelizacji Kodeksu pracy w zakresie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i...