bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Zmiana na stanowisku Dyrektora Generalnego w Allianz Trade

Zmiana na stanowisku Dyrektora Generalnego w Allianz Trade

Dodano: 2022-10-24
Publikator: informacja prasowa

Allianz Trade ogłosił, że Aylin Somersan Coqui obejmie stanowisko Dyrektora Generalnego i Prezesa Zarządu Allianz Trade. Kobieta obecnie piastuje stanowisko Dyrektora ds. Ryzyka Grupy Allianz SE.

Wspomniana zmiana jest wymuszona odejściem Clarisse Kopff, która wraz z końcem listopada br. będzie kontynuowała swoją karierę kierowniczą poza murami Allianz.

Warto w tym miejscu przywołać słowa jednego z członków zarządu Allianz SE: „Pragniemy podziękować Clarisse za wspaniałą pracę, jaką wykonała dla Allianz Trade i życzyć jej powodzenia w realizacji nowego rozdziału jej kariery. Aylin życzymy wszystkiego najlepszego w jej nowej roli i jesteśmy przekonani, że jej bogate doświadczenie, zarówno w zarządzaniu aktywami, jak i ubezpieczeniach, a także jej specjalistyczna wiedza w dziedzinie ryzyka, czynią ją idealną kandydatką na to stanowisko, z którego będzie nadzorować nabierającą tempa działalność Allianz Trade„.

Artykuły powiązane

Pada śnieg…na co uważać będąc kierowcą?

„Tato zobacz, jakie piękne płatki lecą z nieba.” Rzeczywiście, stanąłeś w oknie z synem i obaj zachwycacie się tym cudem...

Ubezpieczenia w pierwszych trzech kwartałach 2023 roku

W dniu 28 listopada 2023 r. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował biuletyn, w którym zamieszczono analizę ry...

Trzeba uważać komu wysyłany jest dokument potwierdzający przyznanie odszkodowania

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych nałożył na ubezpieczyciela administracyjną karę pieniężną w wysokości 103 752...