bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Zmiana na stanowisku Dyrektora Generalnego w Allianz Trade

Zmiana na stanowisku Dyrektora Generalnego w Allianz Trade

Dodano: 2022-10-24
Publikator: informacja prasowa

Allianz Trade ogłosił, że Aylin Somersan Coqui obejmie stanowisko Dyrektora Generalnego i Prezesa Zarządu Allianz Trade. Kobieta obecnie piastuje stanowisko Dyrektora ds. Ryzyka Grupy Allianz SE.

Wspomniana zmiana jest wymuszona odejściem Clarisse Kopff, która wraz z końcem listopada br. będzie kontynuowała swoją karierę kierowniczą poza murami Allianz.

Warto w tym miejscu przywołać słowa jednego z członków zarządu Allianz SE: „Pragniemy podziękować Clarisse za wspaniałą pracę, jaką wykonała dla Allianz Trade i życzyć jej powodzenia w realizacji nowego rozdziału jej kariery. Aylin życzymy wszystkiego najlepszego w jej nowej roli i jesteśmy przekonani, że jej bogate doświadczenie, zarówno w zarządzaniu aktywami, jak i ubezpieczeniach, a także jej specjalistyczna wiedza w dziedzinie ryzyka, czynią ją idealną kandydatką na to stanowisko, z którego będzie nadzorować nabierającą tempa działalność Allianz Trade„.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...