bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Co nowego?
Zdalnie czyli legalnie – nowy projekt z obszaru Prawa pracy w Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI i beinsured.pl

Zdalnie czyli legalnie – nowy projekt z obszaru Prawa pracy w Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI i beinsured.pl

Dodano: 2021-04-07

Większość organizacji od roku funkcjonuje w trybie pracy zdalnej. Jest to nowa sytuacja dla wielu pracodawców, z którą wiąże się bardzo dużo pytań i wątpliwości co do stosowania przepisów Kodeksu pracy. Wymienić należy tu choćby organizację miejsca pracy, kwestie kosztów czy rozliczanie czasu pracy.

Kancelaria CZUBLUN TRĘBICKI, odpowiadając na potrzeby wielu pracodawców, rozpoczyna projekt „Zdalnie czyli legalnie”.

W każdą środę eksperci Prawa pracy będą dzielić się praktyczną wiedzą na temat organizacji pracy zdalnej, opracowanej na podstawie procedowanego projektu nowelizacji Kodeksu pracy. Każdy miesiąc będzie poświęcony innemu zagadnieniu. Nowy cykl będzie otwierać nagranie video, publikowane na początku miesiąca. Cały projekt zostanie zakończony wydaniem komentarza dot. regulacji pracy zdalnej oraz szkoleniem.

Z wielką radością rozpoczynamy projekt pierwszym nagraniem, na którym jego koordynatorka – radca prawny Karolina Bogumił-Łagowska, szef praktyki prawa pracy i prawa procesowego – opowiada o nowym przedsięwzięciu i najważniejszych problemach dla pracodawców, związanych z pracą zdalną.

Zapraszamy do śledzenia profilu Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI na LinkedInie oraz w serwisie YouTube oraz subskrybowania newslettera LEGAL FLASH! 

 

Artykuły powiązane

Czy pracodawcy muszą usuwać CV kandydatów od razu po rekrutacji? Wyrok NSA

Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 20 lutego 2024 r. (sygn. akt III OSK 2700/22) orzekł, że pracodawcy mogą pr...

Sąd cywilny jest związany decyzją KNF

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 8 marca 2024 r. (sygn. akt II CSKP 1915/22) orzekł, że sąd powszechny nie ma prawa inge...

Europa, a sztuczna inteligencja

W obronie własnego języka Portale informacyjne donoszą, że kraje od Hiszpanii po Rumunię stawiają c...