bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Wystartowała loteria ING i Mastercard „Pieniądze na start w biznesie”

Wystartowała loteria ING i Mastercard „Pieniądze na start w biznesie”

Dodano: 2021-09-01
Publikator: informacja prasowa

Ruszyła loteria ING i Mastercard „Pieniądze na start w biznesie”, w ramach której do wygrania łącznie milion złotych. Celem inicjatywy jest wsparcie firm w prowadzeniu ich biznesów od startu. Loteria wystartowała 1 września bieżącego roku i potrwa do końca listopada.

Loteria „Pieniądze na start w biznesie” ukierunkowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy do daty startu loterii nie miały w ING konta firmowego. Inicjatywa została stworzona we współpracy ING z Mastercard na rzecz rozwoju małych i średnich firm.  Żeby wziąć udział w loterii, nowi klienci banku powinni założyć Konto Direct dla Firmy z kartą Mastercard Business. W wyniku tego otrzymają nie tylko wygodne rozwiązanie do zarządzania finansami i kartę do realizowania płatności firmowych, lecz również będą mieli szansę wziąć udział w loterii i wygrać dodatkowe pieniądze dla swojej firmy.

− Decyzja o założeniu własnego biznesu to wyjątkowy i emocjonujący moment. Wielka radość, ale też mnóstwo potrzeb takich, jak: nowa maszyna, nowy komputer czy reklama. W ING doskonale to rozumiemy i wspieramy firmy w prowadzeniu ich biznesów od startu. Teraz, wspólnie z Mastercard dajemy im szansę na zdobycie dodatkowych środków, które mogą być impulsem do rozwoju ich działalności. Pula nagród to aż 1 mln zł – powiedziała Izabela Całusińska, Dyrektor odpowiedzialna za Cash Management w ING Banku Śląskim.

− Wspólna inicjatywa z ING z jednej strony wspiera firmy w rozwoju ich biznesów, a z drugiej upowszechnia firmowe płatności kartowe. Te, jak wynika z badań Mastercard, są popularne wśród przedsiębiorców z wielu powodów. Klienci firmowi doceniają przede wszystkim prostotę, bezpieczeństwo, rozumiane jako mniejsze ryzyko kradzieży i oszustw, jak również transparentność, czyli łatwość weryfikacji wydatków swoich i pracowników – powiedział Damian Zieliński, dyrektor ds. rozwoju produktów w regionie CEE, Mastercard.

W ramach loterii, co tydzień do zdobycia atrakcyjne nagrody pieniężne. Klienci, którzy wykonają co najmniej jedną płatność po aktywacji karty Mastercard Business, będą mieli szansę na wygranie 10 000 zł (co tydzień po 5 nagród). Przy wykonaniu 10 płatności kartą, do wygrania 100 000 zł (co miesiąc 1 nagroda). Zapisy do loterii potrwają do 30 listopada bieżącego roku.

Artykuły powiązane

Prawo do zadośćuczynienia dla członków rodziny poszkodowanego niezgodne z Konstytucją?

Od niemal półtora roku, tj. od dnia 19.09.2021 r. w Kodeksie cywilnym obowiązuje przepis art. 4462  KC, stanowiący pods...

Dyrektywa Work-Life Balance

W dniu 9 marca 2023 r. Sejm uchwalił projekt nowelizacji Kodeksu pracy w zakresie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i...

Czy dane osobowe będzie można swobodnie „transferować” do USA?

Pod koniec ubiegłego roku Komisja Europejska rozpoczęła proces zmierzający do przyjęcia decyzji w sprawie adekwatności r...