bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Wsparcie firm w prewencji pożarowej od UNIQA

Wsparcie firm w prewencji pożarowej od UNIQA

Dodano: 2022-12-01
Publikator: informacja prasowa

UNIQA stworzyła dla klientów korporacyjnych przewodnik prewencyjny, w którym opisuje istotne praktyki w zakresie zwiększania bezpieczeństwa pożarowego w przedsiębiorstwach.

Przewodnik podzielony został na kilkanaście rozdziałów poświęconych różnorodnym zagadnieniom. Tematy zostały dobrane w oparciu o wiedzę i doświadczenia inżynierów UNIQA z Zespołu Technicznej Oceny Ryzyka. Są to osoby, które zazwyczaj w pierwszej linii identyfikują największą liczbę problemów w czasie audytów i konsultacji w zakładach firm.

Przewodnik jest dostępny w formie e-booka i będzie dystrybuowany przy zawieraniu polis ubezpieczenia majątkowego, również wśród partnerów biznesowych UNIQA.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie ubezpieczyciela pod adresem: https://media.uniqa.pl/informacje-prasowe/press/780575/uniqa-wspiera-firmy-w-prewencji-pozarowej.

Artykuły powiązane

Przedsiębiorstwo może nałożyć obowiązek uzyskania zezwolenia na pobyt pracownika – wyrok TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z dnia 20 czerwca 2024 r. (sygn. akt C - 540/22) uznał, że pa...

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...