bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Wsparcie firm w prewencji pożarowej od UNIQA

Wsparcie firm w prewencji pożarowej od UNIQA

Dodano: 2022-12-01
Publikator: informacja prasowa

UNIQA stworzyła dla klientów korporacyjnych przewodnik prewencyjny, w którym opisuje istotne praktyki w zakresie zwiększania bezpieczeństwa pożarowego w przedsiębiorstwach.

Przewodnik podzielony został na kilkanaście rozdziałów poświęconych różnorodnym zagadnieniom. Tematy zostały dobrane w oparciu o wiedzę i doświadczenia inżynierów UNIQA z Zespołu Technicznej Oceny Ryzyka. Są to osoby, które zazwyczaj w pierwszej linii identyfikują największą liczbę problemów w czasie audytów i konsultacji w zakładach firm.

Przewodnik jest dostępny w formie e-booka i będzie dystrybuowany przy zawieraniu polis ubezpieczenia majątkowego, również wśród partnerów biznesowych UNIQA.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie ubezpieczyciela pod adresem: https://media.uniqa.pl/informacje-prasowe/press/780575/uniqa-wspiera-firmy-w-prewencji-pozarowej.

Artykuły powiązane

KNF zaktualizował i uzupełnił pytania dotyczące SFDR

W dniu 23 listopada 2023 r. Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poinformował, że w zakładce „Pytania i odpowiedzi (Q&am...

Problemy z odbiorem poczty nie uzasadniają braku odpowiedzi na wezwania UOKiK

Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w wyroku z dnia 8 maja 2023 r. (sygn. akt XVII AmA 31/21) orzekł, że reo...

Dodatkowe świadczenia ubezpieczyciela to koszty uzyskania przychodu

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie w wyroku z dnia 14 września 2023 r. (sygn. akt III SA/Wa 1248/23) orzekł, że...