bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Wsparcie finansowe dla fundacji

Wsparcie finansowe dla fundacji

Dodano: 2022-05-20
Publikator: informacja prasowa

Fundacja „Twarze depresji” dzięki otrzymanemu wsparciu finansowemu od  Nationale-Nederlanden uruchomiła program bezpłatnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla obywateli Ukrainy.

Program, który wpisuje się w obszar aktywności ubezpieczycieli z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, jest skierowany do dzieci oraz dorosłych. Dotyczy osób, które mieszkają w Polsce, a także tych, którzy dopiero do naszego kraju przyjechali lub zostali w swoich domach na Ukrainie. Fundacja zorganizowała szkolenie dla specjalistów. Eksperci w ramach inicjatywy będą udzielali wsparcia psychologicznego ofiarom agresji wojsk rosyjskich w Ukrainie.

Ubezpieczyciel rozpoczął swoją przygodę z fundacją już w ubiegłym roku. Udzielał wówczas wsparcia finansowego dla programu „Rak? To nie tak!”. Jak mówi dyrektor Komunikacji Korporacyjnej ubezpieczyciela – Jest to dla nas bardzo ważna współpraca, ponieważ od lat angażujemy się w liczne projekty skupiające się m.in. na tematyce profilaktyki zdrowotnej. Wierzymy, że możliwość konsultacji z odpowiednio do tego przeszkolonymi specjalistami pomoże uchronić naszych wschodnich sąsiadów przed negatywnymi skutkami doświadczonej traumy.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...