bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Wsparcie finansowe dla fundacji

Wsparcie finansowe dla fundacji

Dodano: 2022-05-20
Publikator: informacja prasowa

Fundacja „Twarze depresji” dzięki otrzymanemu wsparciu finansowemu od  Nationale-Nederlanden uruchomiła program bezpłatnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla obywateli Ukrainy.

Program, który wpisuje się w obszar aktywności ubezpieczycieli z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, jest skierowany do dzieci oraz dorosłych. Dotyczy osób, które mieszkają w Polsce, a także tych, którzy dopiero do naszego kraju przyjechali lub zostali w swoich domach na Ukrainie. Fundacja zorganizowała szkolenie dla specjalistów. Eksperci w ramach inicjatywy będą udzielali wsparcia psychologicznego ofiarom agresji wojsk rosyjskich w Ukrainie.

Ubezpieczyciel rozpoczął swoją przygodę z fundacją już w ubiegłym roku. Udzielał wówczas wsparcia finansowego dla programu „Rak? To nie tak!”. Jak mówi dyrektor Komunikacji Korporacyjnej ubezpieczyciela – Jest to dla nas bardzo ważna współpraca, ponieważ od lat angażujemy się w liczne projekty skupiające się m.in. na tematyce profilaktyki zdrowotnej. Wierzymy, że możliwość konsultacji z odpowiednio do tego przeszkolonymi specjalistami pomoże uchronić naszych wschodnich sąsiadów przed negatywnymi skutkami doświadczonej traumy.

Artykuły powiązane

UFG pracuje nad nowym narzędziem do walki z oszustwami ubezpieczeniowymi

Podczas X Kongresu Polskiej Izby Ubezpieczeń przedstawiono zarys nowego projektu Ubezpieczeniowego Funduszu...

#3 Nastrój się na prawo – QuoVadisBancassurance? Część 2

1/ Po pierwsze, nie będziesz łączył roli agenta i ubezpieczającego 2/ Po drugie, nie będziesz zarabiał na ubezpi...

Samo naruszenie RODO nie uprawnia do żądania odszkodowania, musi istnieć nawet nieistotna szkoda

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w wyroku z dnia 4 maja 2023 r. (sygn. akt C 300/21) orzekł, że aby móc doma...

    Zadaj Pytanie