bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Wsparcie finansowe dla fundacji

Wsparcie finansowe dla fundacji

Dodano: 2022-05-20
Publikator: informacja prasowa

Fundacja „Twarze depresji” dzięki otrzymanemu wsparciu finansowemu od  Nationale-Nederlanden uruchomiła program bezpłatnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla obywateli Ukrainy.

Program, który wpisuje się w obszar aktywności ubezpieczycieli z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, jest skierowany do dzieci oraz dorosłych. Dotyczy osób, które mieszkają w Polsce, a także tych, którzy dopiero do naszego kraju przyjechali lub zostali w swoich domach na Ukrainie. Fundacja zorganizowała szkolenie dla specjalistów. Eksperci w ramach inicjatywy będą udzielali wsparcia psychologicznego ofiarom agresji wojsk rosyjskich w Ukrainie.

Ubezpieczyciel rozpoczął swoją przygodę z fundacją już w ubiegłym roku. Udzielał wówczas wsparcia finansowego dla programu „Rak? To nie tak!”. Jak mówi dyrektor Komunikacji Korporacyjnej ubezpieczyciela – Jest to dla nas bardzo ważna współpraca, ponieważ od lat angażujemy się w liczne projekty skupiające się m.in. na tematyce profilaktyki zdrowotnej. Wierzymy, że możliwość konsultacji z odpowiednio do tego przeszkolonymi specjalistami pomoże uchronić naszych wschodnich sąsiadów przed negatywnymi skutkami doświadczonej traumy.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...