bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Wiosenna oferta Banku Pekao

Wiosenna oferta Banku Pekao

Dodano: 2022-04-08
Publikator: informacja prasowa

Nowym klientom prowadzącym lub otwierającym jednoosobową działalność gospodarczą bank proponuje premię do dwóch tys. złotych oraz zero złotych za konto i kartę przez dwa lata.

Ponieważ Polacy coraz częściej wybierają samozatrudnienie jako formę prowadzenie działalności gospodarczej, Pekao postanowił wesprzeć jednoosobowe firmy w ich biznesie. Warto wspomnieć, że ich liczba systematycznie rośnie.

Bank daje możliwość bycia uczestnikiem wiosennoletniej promocji, która potrwa do końca sierpnia br. Wystarczy, że w czasie jej trwania zostanie otwarty rachunek bieżący Konto Przekorzystne Biznes z dostępem do bankowości elektronicznej oraz z kartą debetową Mastercard do tego rachunku. Ponadto, trzeba wykonać w każdym miesiącu przelew na konto ZUS w kwocie min. 300 zł.

Aby otrzymać wymienione korzyści trzeba umowę o rachunek bieżący podpisać w czasie trwania promocji. Samo założenie konta jest bardzo intuicyjne i szybkie niezależnie od tego, czy sytuacja dotyczy dotychczasowych czy też nowych klientów.

Artykuły powiązane

Trzeba uważać komu wysyłany jest dokument potwierdzający przyznanie odszkodowania

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych nałożył na ubezpieczyciela administracyjną karę pieniężną w wysokości 103 752...

Ubezpieczyciel jednak wypłaci odszkodowanie bliskim ofiar wypadku na A1

Tragiczny wypadek na autostradzie A1 miał miejsce 16 września 2023 r. To właśnie tego dnia kierowca jadący z p...

Pracodawca musi prowadzić teczki nawet jeśli nie wykonuje kontroli trzeźwości

Państwowa Inspekcja Pracy oraz Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej potwierdzają, że nawet jeśli pracodawca nie wy...