bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Wiosenna oferta Banku Pekao

Wiosenna oferta Banku Pekao

Dodano: 2022-04-08
Publikator: informacja prasowa

Nowym klientom prowadzącym lub otwierającym jednoosobową działalność gospodarczą bank proponuje premię do dwóch tys. złotych oraz zero złotych za konto i kartę przez dwa lata.

Ponieważ Polacy coraz częściej wybierają samozatrudnienie jako formę prowadzenie działalności gospodarczej, Pekao postanowił wesprzeć jednoosobowe firmy w ich biznesie. Warto wspomnieć, że ich liczba systematycznie rośnie.

Bank daje możliwość bycia uczestnikiem wiosennoletniej promocji, która potrwa do końca sierpnia br. Wystarczy, że w czasie jej trwania zostanie otwarty rachunek bieżący Konto Przekorzystne Biznes z dostępem do bankowości elektronicznej oraz z kartą debetową Mastercard do tego rachunku. Ponadto, trzeba wykonać w każdym miesiącu przelew na konto ZUS w kwocie min. 300 zł.

Aby otrzymać wymienione korzyści trzeba umowę o rachunek bieżący podpisać w czasie trwania promocji. Samo założenie konta jest bardzo intuicyjne i szybkie niezależnie od tego, czy sytuacja dotyczy dotychczasowych czy też nowych klientów.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...