bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
We wtorek KFP przyjrzy się sprawozdaniu Podkomisji stałej ds. instytucji finansowych dot. projektu ustawy o dystrybucji ubezp.

We wtorek KFP przyjrzy się sprawozdaniu Podkomisji stałej ds. instytucji finansowych dot. projektu ustawy o dystrybucji ubezp.

Dodano: 2017-11-03
Publikator: Komisja Finansów Publicznych

Na wtorek, 7 listopada br., zaplanowano posiedzenie Komisji Finansów Publicznych, podczas którego zostanie rozpatrzone sprawozdanie Podkomisji stałej do spraw instytucji finansowych o rządowym projekcie ustawy o dystrybucji ubezpieczeń.

Sprawozdawcą będzie przewodniczący podkomisji poseł Jan Szewczak.

Zgodnie z planem zamieszczonym na stronie internetowej KFP, posiedzenie odbędzie się w dniu 7 listopada 2017 r. o godz. 15:00 w sali im. Konstytucji 3-go Maja (nr 118, bud. C).

Po zakończeniu prac Podkomisji na stronie Sejmu RP została opublikowana nowa wersja projektu ustawy o dystrybucji ubezpieczeń, która uwzględnia poprawki wniesione w toku prac Podkomisji stałej ds. instytucji finansowych. W projekcie uwzględniono przede wszystkim poprawki wnoszone przez Biuro Legislacyjne Kancelarii Sejmu podczas posiedzenia w dniu 12 października 2017 r. Czytaj więcej: Nowa wersja projektu ustawy o dystrybucji ubezpieczeń po pracach Podkomisji.

Artykuły powiązane

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...

Nazwa „odszkodowanie” nie wystarczy do zwolnienia z PIT

Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego Naczelny Sąd Administracyjny (NSA) w wyroku z dnia 26 marca 2024 r. (sygn. akt...

Przewodnik „Ubezpieczenia w transporcie, czyli dlaczego nie warto ryzykować?”

Przewodnik po ubezpieczeniach w transporcie jest już dostępny! Pobierz go już teraz! 👉🏻 POBIERAM...