bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Warta ubezpieczy klientów banku na milion

Warta ubezpieczy klientów banku na milion

Dodano: 2016-09-02

Raiffeisen Polbank oferuje swoim klientom nowy produkt ubezpieczeniowy we współpracy z Grupą Warta. Nowe, indywidualne ubezpieczenie na życie opiewa na sumę ubezpieczenia wynoszącą milion złotych.

Ubezpieczenie „Ochrona na Milion” ma zabezpieczyć bliskich ubezpieczonego w momencie jego śmierci w wyniku wypadku. Wskazana w umowie osoba otrzyma świadczenie w przypadku wystąpienia tragicznych zdarzeń losowych w tym, co ostatnio dla wielu bardzo istotne, również śmierci w wyniki ataku terrorystycznego.

– Rosnąca popularność produktów ochronnych, a zwłaszcza tych z wysokimi sumami ubezpieczenia, jest już na polskim rynku faktem. „Ochrona na Milion” jest kolejnym produktem Warty zapewniającym najbliższym bezpieczeństwo finansowe, który przygotowaliśmy wraz z partnerem z sektora bankowego. Ta grupa produktów staje się jednym z filarów rynku bancassurance w Polsce – mówi Monika Woźniak-Wołek, Dyrektor Departamentu Bancassurance Warta.

Artykuły powiązane

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...

Nazwa „odszkodowanie” nie wystarczy do zwolnienia z PIT

Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego Naczelny Sąd Administracyjny (NSA) w wyroku z dnia 26 marca 2024 r. (sygn. akt...

Przewodnik „Ubezpieczenia w transporcie, czyli dlaczego nie warto ryzykować?”

Przewodnik po ubezpieczeniach w transporcie jest już dostępny! Pobierz go już teraz! 👉🏻 POBIERAM...