bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Warta przygotowała ofertę promocyjną na ubezpieczenie mieszkania

Warta przygotowała ofertę promocyjną na ubezpieczenie mieszkania

Dodano: 2016-09-23

Klienci, którzy po raz pierwszy zdecydują się na ubezpieczenie swojego mieszkania w Warcie w formule all risk, otrzymają nawet do 60 proc. zniżki oraz Pakiet Dodatkowych Korzyści. Promocyjne warunki oferowane są do końca października 2016 r.  

Promocyjna oferta Warty związana jest ze szczególnie zintensyfikowanym ruchem na rynku mieszkaniowym w okresie wczesnej jesieni. Promocyjną ofertą objęte są polisy ze składką roczną w wysokości co najmniej 150 zł. Promocja została przygotowana dla nowych klientów ubezpieczyciela.

Promocja zawiera oprócz obniżonych cen także Pakiet Dodatkowych Korzyści w ubezpieczeniu ruchomości domowych. Na poszerzoną ochronę składają się:

  • ubezpieczenie sprzętu sportowego poza domem, w tym np. roweru, nart czy deski snowbordowej; limit 2 500 zł,
  • ubezpieczenie laptopa poza domem limit 2 500 zł,
  • zwrot kosztów na wypadek rozmrożenia produktów spożywczych limit 1 000 zł,
  • dodatkowa ochrony psa limit 2 500 zł.

– Ubezpieczenie w formule wszystkich ryzyk zwykle kojarzone jest z ochroną dla domów, tymczasem właściciele mieszkań również znajdują tu wiele korzyści dla siebie. Większość szkód w budynkach wielorodzinnych to zalania, jednak równie kosztowne są m.in. prace związane z poszukiwaniem przyczyny szkody w razie awarii instalacji, nie tylko wodnej. Warto zadbać o pełny zakres ubezpieczenia uwzględniający szkody spowodowane przez przeciągi, burze, wybuch gazu, a nawet oszusta podszywającego się za przedstawiciela administracji. Jedno to możliwość szybkiego doprowadzenia mieszkania do stanu sprzed szkody, drugie to uzyskanie pomocy w trudnych sytuacjach np.: zakwaterowanie w hotelu – jeśli w wyniku szkody mieszkanie nie nadaje się do zamieszkania, pomoc ślusarza w przypadku zatrzaśnięcia drzwi, a także pomoc medyczna dla domowników. Standardem oczywiście pozostaje ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, które wspiera właścicieli mieszkań w utrzymaniu dobrosąsiedzkich relacji w momencie zalania sufitu piętro niżej  – mówi Ilona Zaremba-Choim, dyrektor Biura Ubezpieczeń Mieszkaniowych i Rolnych w TUiR Warta.

Oferta Warty dotycząca ochrony lokali mieszkalnych składa się obecnie z dwóch produktów:

  • Warta Dom Komfort Plus – kompleksowe ubezpieczenie oparte na unikatowej formule „od wszystkich ryzyk”, gwarantujące pełną ochronę od wszystkich nieprzewidzianych zdarzeń, nie wyłączonych wyraźnie w OWU, nawet dla nietypowego majątku, a także szeroki pakiet assistance, tj. pomoc np. w razie powodzi, pożaru, awarii w domu lub problemów zdrowotnych. 
  • Warta Dom Plus – elastyczna oferta, w której to Klient decyduje o zakresie ubezpieczenia (z kradzieżą z włamaniem, rabunkiem i dewastacją lub bez) oraz o tym, jakie odszkodowanie otrzyma równe wartości nowych rzeczy za nieco wyższą składkę, czy z niewielkim potrąceniem ich zużycia. Tu również nowi klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki.

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...