bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Warta Mobile – klient samodzielnie wyliczy szkody

Warta Mobile – klient samodzielnie wyliczy szkody

Dodano: 2017-07-26

Aplikację Warta Mobile, do zarządzania likwidacją szkody za pomocą smartfona, wzbogacono o nową funkcjonalność. Za pośrednictwem pierwszego w Polsce mobilnego asystenta likwidacji szkody, klienci mogą sami wyliczyć wartość odszkodowania i otrzymać wypłatę nawet tego samego dnia. Z udostępnionej przez towarzystwo ubezpieczeń Warta aplikacji skorzystało już 70 tys. klientów.

– Dzięki Warta Mobile wprowadziliśmy nową jakość do procesu likwidacji szkód. Szybsza wymiana informacji, wykorzystanie technologii do przeprowadzania oględzin za pomocą kamery smartfona, a także mniej formalny język, to tylko wybrane korzyści, jakie docenili użytkownicy naszego rozwiązania. Idąc krok dalej wprowadziliśmy do aplikacji funkcjonalność, która umożliwia klientom samodzielne wyliczenie kwoty odszkodowania, a nawet otrzymanie odszkodowania tego samego dnia – mówi Adam Fulneczek, dyrektor zarządzający Departamentu Strategii Likwidacji Szkód w Warcie.

Artykuły powiązane

Nowe przepisy chroniące obywateli przed kradzieżą tożsamości od 1 czerwca.

Od 1 czerwca 2024 roku w Polsce będą obowiązywać nowe przepisy mające na celu lepszą ochronę obywateli przed k...

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...