bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
W Nationale-Nederlanden został powołany Departament Sprzedaży Bezpośredniej dla obszaru Bancassurance i Affinity

W Nationale-Nederlanden został powołany Departament Sprzedaży Bezpośredniej dla obszaru Bancassurance i Affinity

Dodano: 2017-03-10

Krzysztof Łoś został dyrektorem nowego departamentu w Nationale-Nederlanden. Będzie odpowiadał za sprzedaż bezpośrednią w obszarze Bancassurance i Affinity.

– Doceniamy doświadczenie Krzysztofa w zakresie sprzedaży zdalnej. Bardzo się cieszymy, że dołączył do zespołu Nationale-Nederlanden. Powołanie Departamentu Sprzedaży Bezpośredniej dla obszaru Bancassurance i Affinity pozwoli nam wzmocnić kompetencje we współpracy z partnerami bankowymi w ramach realizacji strategii multikanałowej dystrybucji naszych produktów – mówi Michał Hucał, członek zarządu ds. Marketingu w Nationale-Nederlanden.

Bancassurance jest jednym z kluczowych obszarów rozwoju Nationale-Nederlanden. W związku z jego strategicznym znaczeniem, firma zdecydowała rozbudować zespół, by móc odpowiedzieć na wyzwania i szybciej reagować na potrzeby partnerów biznesowych. Nowy departament będzie odpowiadał za współpracę oraz wykonanie umów z bankami oraz instytucjami niefinansowymi w zakresie sprzedaży przez kanały direct i digital.

Krzysztof Łoś specjalizuje się w sprzedaży i marketingu bezpośrednim już od ponad dziesięciu lat. Od siedmiu lat zajmuje kierownicze stanowiska w sektorze ubezpieczeniowym. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Marketingu Bezpośredniego w MetLife. Jest absolwentem Instytutu Stosunków Międzynarodowych i Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie, kontynuuje naukę na studiach MBA w Szkole Głównej Handlowej.

Artykuły powiązane

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...

Komentarz do Rekomendacji U 2023 – pełny dokument

Już teraz możesz pobrać pełny dokument naszego komentarza do Rekomendacji U 2023. Pobierz go TUT...

Roczne sprawozdanie EIOPA na temat sankcji wynikających z Dyrektywy w sprawie dystrybucji ubezpieczeń w 2022 r.

W dniu 17 stycznia 2024 r. Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych opublikował czw...