bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Usługi najwyższej jakości i Złote Godło dla TU Zdrowie

Usługi najwyższej jakości i Złote Godło dla TU Zdrowie

Dodano: 2022-10-14
Publikator: informacja prasowa

Polisa Zdrowie, która daje ubezpieczonym swobodę korzystania ze świadczeń medycznych, została nagrodzona Złotym Godłem QI 2022 w kategorii QI Services – Usługi Najwyższej Jakości.

Polisa Zdrowie jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw. Jej odbiorcą są także firmy zatrudniające kilka tysięcy pracowników. Pozwala ona na znaczącą elastyczność, a także pozwala dopasować zakres ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych klienta.

Fakt, że zostaliśmy docenieni przez Kapitułę Programu Najwyższa Jakość Quality International 2022 jest wyrazem uznania dla TU Zdrowie za podejmowane każdego dnia działania mające za cel zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości oferowanych usług” – mówi prezes TU Zdrowie SA.

Celem Programu Najwyższa Jakość Quality International jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Istotne jest również wskazanie i wyróżnienie firm oraz instytucji, które reprezentują najwyższe standardy gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...