bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
UNIQA i Going – zwrot za zakup biletu

UNIQA i Going – zwrot za zakup biletu

Dodano: 2022-09-13
Publikator: informacja prasowa

W aplikacji Going, za pośrednictwem której można kupować bilety np. na koncerty, pojawiły się ubezpieczenia na wypadek, gdyby w wydarzeniu nie można było uczestniczyć. Skorzystać z tego rozwiązania mogą zarówno kupujący bilety, jak i osoby towarzyszące. Dostawcą ochrony jest Uniqa.

Uniqa zwróci pieniądze za kupione bilety, jeśli klient i osoby towarzyszące nie będą mogły uczestniczyć w koncercie czy festiwalu wskutek zajścia jednego z 12 wymienionych w OWU zdarzeń losowych. Zaliczyć tu można, np. poważne zachorowanie, utratę pracy, złamanie kości lub uraz ciała w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypadek lub kolizję drogową z udziałem klienta lub osoby towarzyszącej, opóźnienie środka transportu.

Going to polska aplikacja, należąca do grupy Empik. Można w niej znaleźć informacje o atrakcjach kulturalnych organizowanych w największych polskich miastach, znaleźć drogę na wydarzenie oraz kupić bilety.

Przypomnijmy, że w marcu z podobną ofertą jak Uniqa wyszło PZU – uruchomiona została sprzedaż ubezpieczeń w serwisie eBilet.pl.

Artykuły powiązane

I kwartał 2023 r.: mniej szkód, wyższe odszkodowania

W dniu 24 maja 2023 r. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował Biuletyn Informacyjny Ośrodka Informacji UFG d...

UFG pracuje nad nowym narzędziem do walki z oszustwami ubezpieczeniowymi

Podczas X Kongresu Polskiej Izby Ubezpieczeń przedstawiono zarys nowego projektu Ubezpieczeniowego Funduszu...

    Zadaj Pytanie