bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
UNIQA i Going – zwrot za zakup biletu

UNIQA i Going – zwrot za zakup biletu

Dodano: 2022-09-13
Publikator: informacja prasowa

W aplikacji Going, za pośrednictwem której można kupować bilety np. na koncerty, pojawiły się ubezpieczenia na wypadek, gdyby w wydarzeniu nie można było uczestniczyć. Skorzystać z tego rozwiązania mogą zarówno kupujący bilety, jak i osoby towarzyszące. Dostawcą ochrony jest Uniqa.

Uniqa zwróci pieniądze za kupione bilety, jeśli klient i osoby towarzyszące nie będą mogły uczestniczyć w koncercie czy festiwalu wskutek zajścia jednego z 12 wymienionych w OWU zdarzeń losowych. Zaliczyć tu można, np. poważne zachorowanie, utratę pracy, złamanie kości lub uraz ciała w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypadek lub kolizję drogową z udziałem klienta lub osoby towarzyszącej, opóźnienie środka transportu.

Going to polska aplikacja, należąca do grupy Empik. Można w niej znaleźć informacje o atrakcjach kulturalnych organizowanych w największych polskich miastach, znaleźć drogę na wydarzenie oraz kupić bilety.

Przypomnijmy, że w marcu z podobną ofertą jak Uniqa wyszło PZU – uruchomiona została sprzedaż ubezpieczeń w serwisie eBilet.pl.

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...