bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
UNIQA i Going – zwrot za zakup biletu

UNIQA i Going – zwrot za zakup biletu

Dodano: 2022-09-13
Publikator: informacja prasowa

W aplikacji Going, za pośrednictwem której można kupować bilety np. na koncerty, pojawiły się ubezpieczenia na wypadek, gdyby w wydarzeniu nie można było uczestniczyć. Skorzystać z tego rozwiązania mogą zarówno kupujący bilety, jak i osoby towarzyszące. Dostawcą ochrony jest Uniqa.

Uniqa zwróci pieniądze za kupione bilety, jeśli klient i osoby towarzyszące nie będą mogły uczestniczyć w koncercie czy festiwalu wskutek zajścia jednego z 12 wymienionych w OWU zdarzeń losowych. Zaliczyć tu można, np. poważne zachorowanie, utratę pracy, złamanie kości lub uraz ciała w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypadek lub kolizję drogową z udziałem klienta lub osoby towarzyszącej, opóźnienie środka transportu.

Going to polska aplikacja, należąca do grupy Empik. Można w niej znaleźć informacje o atrakcjach kulturalnych organizowanych w największych polskich miastach, znaleźć drogę na wydarzenie oraz kupić bilety.

Przypomnijmy, że w marcu z podobną ofertą jak Uniqa wyszło PZU – uruchomiona została sprzedaż ubezpieczeń w serwisie eBilet.pl.

Artykuły powiązane

Trzeba uważać komu wysyłany jest dokument potwierdzający przyznanie odszkodowania

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych nałożył na ubezpieczyciela administracyjną karę pieniężną w wysokości 103 752...

Ubezpieczyciel jednak wypłaci odszkodowanie bliskim ofiar wypadku na A1

Tragiczny wypadek na autostradzie A1 miał miejsce 16 września 2023 r. To właśnie tego dnia kierowca jadący z p...

Pracodawca musi prowadzić teczki nawet jeśli nie wykonuje kontroli trzeźwości

Państwowa Inspekcja Pracy oraz Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej potwierdzają, że nawet jeśli pracodawca nie wy...