bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Co nowego?
Ubezpieczyciele partnerami Forum Liderów BS

Ubezpieczyciele partnerami Forum Liderów BS

Dodano: 2016-09-14

W dniach 13-14 września 2016 r. odbywa się Forum Liderów Banków Spółdzielczych – największe doroczne spotkanie banków spółdzielczych w Polsce. Organizowane jest przez Związek Banków Polskich oraz banki zrzeszające BPS SA oraz SGB-Bank SA.

W konferencji uczestniczy corocznie ok. 350 – 400 prezesów oraz członków zarządów banków spółdzielczych, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, parlamentu, instytucji finansowych i infrastruktury bankowej.

W tegorocznej edycji, głównymi zagadnieniami forum będzie ocena aktualnej sytuacji ekonomicznej banków spółdzielczych i ich pozycji konkurencyjnej, ekonomiczna kondycja sektora bankowości spółdzielczej, perspektywy rozwoju, a także propozycje działań i regulacji służących wzrostowi efektywności sektora na coraz bardziej wymagającym rynku finansowym.

Concordia Ubezpieczenia, jako wieloletni Partner Bankowości Spółdzielczej, została Partnerem Generalnym wydarzenia. Uczestnicy Forum będą mieli możliwość spotkania się i porozmawiania z ekspertami Concordii, którzy dostępni będą na stoisku Towarzystwa. Dodatkowo Concordia, reprezentowana przez Marcina Pabisia, Kierownika Biura Ubezpieczeń Mienia, przedstawi nowoczesne narzędzia do walki z coraz powszechniejszym zjawiskiem cyberryzyk.

– Niezmiennie od wielu lat, kluczową grupę partnerów stanowią dla nas banki spółdzielcze. Dlatego też, po raz VII, chętnie przyjęliśmy propozycję organizatorów i włączyliśmy się w to niezwykle ważne wydarzenie. Chcąc jeszcze bardziej podkreślić nasze zaangażowanie, otwartość i chęć kontynuowania owocnej współpracy z sektorem bankowości spółdzielczej, w tym roku uczestniczymy w Forum jako Partner Generalny – mówi Tomasz Kromolicki, Dyrektor Biura Bancassurance w Concordii Ubezpieczenia.

Partnerem wydarzenia jest również MACIF Życie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych. Forum Liderów BS będzie okazją do spotkań z Partnerami Towarzystwa oraz do podkreślenia szczególnych więzi łączących MACIF Życie TUW z bankowością spółdzielczą.

Artykuły powiązane

Przedsiębiorstwo może nałożyć obowiązek uzyskania zezwolenia na pobyt pracownika – wyrok TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z dnia 20 czerwca 2024 r. (sygn. akt C - 540/22) uznał, że pa...

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...