bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Ubezpieczenie „Wymarzone Perspektywy” nagrodzone po raz trzeci

Ubezpieczenie „Wymarzone Perspektywy” nagrodzone po raz trzeci

Dodano: 2016-06-10

Kapituła programu Najwyższa Jakość Quality International 2016 nagrodziła produkt „Wymarzone Perspektywy”, który powstał w wyniku współpracy TU na Życie Europa z Raiffeisen Polbank. Ubezpieczenie o charakterze inwestycyjnym otrzymało wyróżnienie w kategorii „QI Product” głównie za niski poziom opłat i przejrzystą konstrukcję.

– Nagroda jest obiektywnym potwierdzeniem naszej strategii, która zakłada tworzenie produktów inwestycyjnych o maksymalnie prostej konstrukcji i innowacyjnej strategii inwestycyjnej w ramach oferowanych portfeli modelowych. Ma to także odzwierciedlenie w wielkości sprzedaży. W pierwszym kwartale tego roku wypracowaliśmy znaczący wzrost składki przypisanej brutto produktów z UFK w stosunku do tego samego okresu ubiegłego roku – mówi Marat Nevretdinov, wiceprezes TU na Życie Europa.

Indywidualne ubezpieczenie na życie i dożycie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym „Wymarzone Perspektywy” daje klientom możliwość inwestowania i oszczędzania pieniędzy na realizację osobistych celów, jak również zabezpiecza ich bliskich na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Wyróżnia się niskimi opłatami oraz możliwością rezygnacji z produktu w dowolnym czasie bez ponoszenia żadnych kosztów.

Produkt zbiera bardzo pozytywne opinie na rynku, co dodatkowo potwierdzają niezależne nagrody. W ub.r. „Wymarzone Perspektywy” zostały nagrodzone w rankingu „Innowacyjna Firma” Gazety Finansowej oraz otrzymały tytuł „Produkt Miesiąca” Gazety Ubezpieczeniowej.

Program Najwyższa Jakość Quality International jest skierowany do podmiotów posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania, które poddadzą się weryfikacji przez niezależnych ekspertów. Jego organizatorem jest redakcja Forum Biznesu pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Instytucje te, niezwiązane z żadnym podmiotem gospodarczym, gwarantują bezstronność oceny.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...