bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Ubezpieczenie UNIQA w aplikacji SkyCash

Ubezpieczenie UNIQA w aplikacji SkyCash

Dodano: 2016-07-14

Ruszyła współpraca UNIQA ze SkyCash – systemem płatności na smartfony. Aplikacja udostępnia ubezpieczenie turystyczne. Użytkownicy aplikacji w wygodny i szybki sposób mogą wybrać jeden z trzech pakietów ubezpieczenia dostosowanych do charakteru wyjazdu.

SkyCash poza opłatami za miejsca parkingowe pozwala m. in. na kupowanie biletów komunikacji miejskiej, biletów kolejowych przewoźników, których łączny udział w rynku pod względem liczby obsługiwanych pasażerów wynosi ok. 90 proc. oraz biletów do kina czy też wypłacanie gotówki z bankomatu.

– Bardzo nas cieszy rozpoczęcie współpracy ze SkyCash. Wspólnie możemy zaoferować klientom wygodny i szybki sposób zakupu ubezpieczenia w rozwiązaniu mobilnym, poprzez aplikację SkyCash. Z każdego miejsca na świecie i o każdej porze użytkownicy aplikacji mogą kupić ubezpieczenie turystyczne UNIQA. I do tego jest to w pełni bezpieczna transakcja – powiedział Andrzej Jarczyk, prezes spółek UNIQA w Polsce.

Aktualnie z aplikacji SkyCash korzysta 1,2 mln użytkowników.

– Możliwość zakupu ubezpieczenia turystycznego przez aplikację na smartfony to ogromna wygoda, a zarazem doskonałe uzupełnienie naszej bogatej oferty biletowej – powiedział Tomasz Krajewski, prezes SkyCash.

– Korzystanie z usługi jest bardzo intuicyjne. Polisę można wykupić w ciągu kilkunastu sekund, nawet tuż przed samą podróżą –dodał Krajewski.

W aplikacji SkyCash pojawiła się nowa ikona Ubezpieczenia turystyczne. Po kliknięciu w nią użytkownik otrzyma do wyboru trzy proste pakiety: turystyczny, sportowy, który uwzględnia uprawianie sportów wyczynowych i ekstremalnych, oraz związany z wyjazdem do pracy. Po wyborze pakietu klient określa liczbę osób do ubezpieczenia (np. rodzinę, znajomych), wskazuje zakres terytorialny wyjazdu (Europa lub cały świat) i podaje jego daty. Możliwy jest zakup ubezpieczenia już na jeden dzień za składkę wynoszącą zaledwie kilka złotych. Użytkownik SkyCash ma do wyboru ofertę podstawową oraz rekomendowaną, w której do kosztów leczenia za granicą dołączone jest NNW i OC.

– W najbliższym czasie wspólnie ze SkyCash rozszerzymy ofertę ubezpieczeniową dla użytkowników aplikacji. Za wcześnie jeszcze na więcej szczegółów – dodaje Andrzej Jarczyk.

W projekt jest zaangażowana spółka I-Direct Ubezpieczenia, specjalizująca się w dostarczaniu produktów ubezpieczeniowych dla mobilnych kanałów sprzedaży.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...