bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, czyli rozszerzone ubezpieczenie podróży służbowych

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, czyli rozszerzone ubezpieczenie podróży służbowych

Dodano: 2022-12-01
Publikator: informacja prasowa

Ostatnie lata pokazują, że podróże służbowe obarczone są coraz większym ryzykiem. Odwołane konferencje, choroba pracownika lub jego bliskich to zdarzenia, które w ostatnim czasie stały się codziennością.

W związku z tym start-up Hotailors wspólnie z AXA Partners zdecydował się na wprowadzenie nowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, ponieważ w czasach niepewności bezpieczeństwo finansowe jest bezwzględnym priorytetem. Klienci firmy mogą więc ubezpieczyć podróż od kosztów rezygnacji dzięki ofercie AXA Partners.

Składka za ubezpieczenie podróży służbowych od kosztów rezygnacji wynosi 10 proc. kosztów podróży. Natomiast zwrot w przypadku, gdy nie jest ona możliwa, obejmuje 90 proc. wartości poniesionych opłat na bilety i rezerwacje hotelowe. Ubezpieczenie obejmuje nie tylko zachorowanie pracownika czy jego bliskich, ale również inne zdarzenia losowe, które są możliwe do udokumentowania.

Przypomnijmy, że Hotailors to polski start-up, który stworzył rozwiązanie SaaS oparte na sztucznej inteligencji, pomagające rezerwować, organizować, nadzorować i rozliczać wyjazdy pracownicze.

Artykuły powiązane

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...

Nazwa „odszkodowanie” nie wystarczy do zwolnienia z PIT

Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego Naczelny Sąd Administracyjny (NSA) w wyroku z dnia 26 marca 2024 r. (sygn. akt...

Przewodnik „Ubezpieczenia w transporcie, czyli dlaczego nie warto ryzykować?”

Przewodnik po ubezpieczeniach w transporcie jest już dostępny! Pobierz go już teraz! 👉🏻 POBIERAM...