bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, czyli rozszerzone ubezpieczenie podróży służbowych

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, czyli rozszerzone ubezpieczenie podróży służbowych

Dodano: 2022-12-01
Publikator: informacja prasowa

Ostatnie lata pokazują, że podróże służbowe obarczone są coraz większym ryzykiem. Odwołane konferencje, choroba pracownika lub jego bliskich to zdarzenia, które w ostatnim czasie stały się codziennością.

W związku z tym start-up Hotailors wspólnie z AXA Partners zdecydował się na wprowadzenie nowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, ponieważ w czasach niepewności bezpieczeństwo finansowe jest bezwzględnym priorytetem. Klienci firmy mogą więc ubezpieczyć podróż od kosztów rezygnacji dzięki ofercie AXA Partners.

Składka za ubezpieczenie podróży służbowych od kosztów rezygnacji wynosi 10 proc. kosztów podróży. Natomiast zwrot w przypadku, gdy nie jest ona możliwa, obejmuje 90 proc. wartości poniesionych opłat na bilety i rezerwacje hotelowe. Ubezpieczenie obejmuje nie tylko zachorowanie pracownika czy jego bliskich, ale również inne zdarzenia losowe, które są możliwe do udokumentowania.

Przypomnijmy, że Hotailors to polski start-up, który stworzył rozwiązanie SaaS oparte na sztucznej inteligencji, pomagające rezerwować, organizować, nadzorować i rozliczać wyjazdy pracownicze.

Artykuły powiązane

Sąd cywilny jest związany decyzją KNF

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 8 marca 2024 r. (sygn. akt II CSKP 1915/22) orzekł, że sąd powszechny nie ma prawa inge...

Europa, a sztuczna inteligencja

W obronie własnego języka Portale informacyjne donoszą, że kraje od Hiszpanii po Rumunię stawiają c...

Testament w formie wideo? Innowacja w dziedzinie dziedziczenia

Ministerstwo Sprawiedliwości proponuje wprowadzenie nowej formy testamentu, zwanego...