bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Ubezpieczenie OC od UNIQA w aplikacji SkyCash

Ubezpieczenie OC od UNIQA w aplikacji SkyCash

Dodano: 2017-02-09

UNIQA rozszerza współpracę ze SkyCash – systemem płatności na smartfony. Od lutego br. aplikacja poza ubezpieczeniem turystycznym udostępnia również ubezpieczenie OC. – Zgodnie z zapowiedzią rozszerzamy współpracę ze SkyCash o kolejny produkt ubezpieczeniowy. I na tym wcale nie koniec – zapowiada Adam Łoziak, wiceprezes UNIQA ds. sprzedaży. – Bardzo sobie cenimy nasz alians ze SkyCash. Programy affinity wciąż jeszcze raczkują w Polsce, ale dla nas to przyszłościowy biznes, na który mocno stawiamy – dodaje.

Nowa oferta umożliwia rozłożenie płatności nawet na 12 rat. Dodatkowo klienci, którzy terminowo opłacają raty, mogą także liczyć na specjalną promocję. – Klient sam zdecyduje, czy chce zapłacić składkę w jednej, dwóch, czterech czy aż w 12 ratach. Przy rosnących cenach ubezpieczeń komunikacyjnych dla wielu osób może to być bardzo atrakcyjna propozycja – mówi Bartosz Słupski, dyrektor Departamentu Sprzedaży – Kanały Alternatywne w UNIQA. – Dodatkowo, klienci, którzy zdecydują się na miesięczne płatności i do tego będą terminowo opłacać raty, zapłacą tylko 11 z 12 rat – dodaje.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...