bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Ubezpieczenia w pakiecie z kartą kredytową

Ubezpieczenia w pakiecie z kartą kredytową

Dodano: 2022-04-06
Publikator: informacja prasowa

Ubezpieczenie zakupów, transakcji internetowych oraz podróży to nowa propozycja od PZU i Banku Pekao występująca w zestawie z kartą kredytową.

Innowacyjny pomysł ubezpieczyciela i banku sprowadza się do tego, że w komplecie z Kartą Kredytową z Żubrem klienci Pekao uzyskają od PZU wskazane ubezpieczenia. Dzięki temu mogą otrzymać zwrot kosztów produktów kupionych przy użyciu tej karty. Dotyczy to sytuacji, gdy towar został zniszczony, uszkodzony albo utracony.

Ponadto ubezpieczyciel zapewnia klientom, którzy płacą za zakupy w internecie kartą, zwrot kosztów zakupu, jeśli produkt jest np. wadliwy. Odnosi się to także do towarów, które były niezgodne z zamówieniem, a klient miał problemy z odzyskaniem pieniędzy od sprzedawcy. Składkę ubezpieczeniową opłaca Bank Pekao SA.

Klienci banku otrzymują możliwość wyboru jednego z trzech pakietów – standardowego, złotego lub platynowego. Dodatkowo ubezpieczyciel daje posiadaczom kart kredytowych wsparcie w razie nieprzewidzianych problemów podczas podróży. Na przykład w pakietach złotym i platynowym klient otrzymuje ubezpieczenia podróżne w Polsce oraz za granicą. Z kolei od Pekao dostaje dodatkowe korzyści ułatwiające podróżowanie. Ubezpieczenie podróży obejmuje koszty leczenia i assistance oraz NNW na wypadek śmierci.

Artykuły powiązane

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...