bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Analizy i raporty
Ubezpieczenia mieszkaniowe – ranking TotalMoney.pl

Ubezpieczenia mieszkaniowe – ranking TotalMoney.pl

Dodano: 2016-08-03
Publikator: TotalMoney.pl

Porównywarka finansowa TotalMoney.pl przeprowadziła ranking ubezpieczeń mieszkaniowych. Eksperci porównali oferty towarzystw ubezpieczeń działających w Polsce. Najkorzystniejsze okazały się ubezpieczenia oferowane przez firmy LINK4, Concordia oraz Proama.

Towarzystwa ubezpieczeń miały za zadanie wyliczyć składkę ubezpieczeniową dla mieszkania o powierzchni 45 mkw. oraz domu jednorodzinnego liczącego 150 mkw. Oferty oceniane były w dwóch kategoriach: wysokość składki za polisę i dodatkowe opcje do ubezpieczenia. Najwyższa nota możliwa do otrzymania w poszczególnych przypadkach to 10 punktów.

Zwycięzcą rankingu został Link4 z łączną liczbą 104 punktów. Atrakcyjne polisy i opcje dodatkowe przyniosły towarzystwu pierwsze miejsce. Za dodatki do polisy mieszkaniowej, które Link4 oferuje osobom wykupującym takie ubezpieczenie, towarzystwo otrzymało największą liczbę – 35 punktów.

Co ciekawe ubezpieczyciel do polisy mieszkaniowej oferuje również assistance rowerowe obejmujące organizację i pokrycie kosztów pomocy w razie wypadku rowerowego, transport roweru oraz jego naprawę. Link4 odpowiada również za szkody powstałe w wyniku używania modeli latających ( w tym dronów) w celach rekreacyjnych, których ciężar nie przekracza 5 kg.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...