bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Ubezpieczenia komunikacyjne od Banku Pekao S.A.

Ubezpieczenia komunikacyjne od Banku Pekao S.A.

Dodano: 2022-11-10
Publikator: informacja prasowa

Bank Pekao rozszerza swoją ofertę, a tym samym stawia na ubezpieczenia komunikacyjne.

Właściciele samochodów, motocykli, skuterów, którzy są klientami banku, mogą kupić ubezpieczenie OC i AC w każdym z oddziałów banku. Wkrótce bank udostępni ofertę w kanałach zdalnych, aby klient bez wychodzenia z domu, korzystając z aplikacji PeoPay albo bankowości internetowej Pekao24, mógł kupić polisę. Wraz z początkiem przyszłego roku bank rozszerzy możliwość zakupu polis komunikacyjnych poprzez infolinię. Klienci Pekao mają do porównania i wyboru ofertę dwóch renomowanych ubezpieczycieli – PZU oraz LINK4.

Jest to kolejne, zaraz po ubezpieczeniu turystycznym, ubezpieczenie w formule stand alone. Docelowo będzie ono oferowane w modelu omnikanałowym. Rozwiązanie, w którym klient wykorzystuje wszystkie kanały sprzedaży dostępne w banku zapewnia klientowi dużą swobodę w podejmowaniu decyzji w procesie zakupu polisy.

Propozycja jest kolejnym potwierdzeniem innowacyjnego oraz proklienckiego podejścia banku do nowych produktów i ciągłego doskonalenia oferty.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy pod adres: https://media.pekao.com.pl/pr/776838/ubezpieczenia-komunikacyjne-juz-dostepne-w-banku-pekao.

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...