bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Ubezpieczenia inteligentnych domów

Ubezpieczenia inteligentnych domów

Dodano: 2022-04-06

Vienna Insurance Group (VIG) oraz firma Gropyus, działająca w obszarze technologii i nieruchomości, podpisały umowę o współpracę.

VIG wesprze ekspansję marki Gropyus w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Ponadto udostępni klientom jej zrównoważonych i inteligentnych nieruchomości produkty ochronne.

Współpraca VIG i Gropyus obejmuje zakup nieruchomości oraz ich budowę i finansowanie, a także użytkowanie budynków. Ponadto odnosi się do rozwiązań ubezpieczeniowych i innych usług za pośrednictwem zintegrowanej platformy Gropyus Smart Living. Platforma oferują najemcom i właścicielom mieszkań niedrogą, a przy tym zrównoważoną nieruchomość. Dodatkowo firmy proponują szeroką gamę usług cyfrowych w dziedzinie „inteligentnego życia”. Oprócz kontroli technicznej lokalu mieszkalnego, platforma może być wykorzystywana do rezerwacji usług, np. ubezpieczenia, assistance, których dostawcą będzie VIG.  

Artykuły powiązane

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...