bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Twój Bezpieczny Dom

Twój Bezpieczny Dom

Dodano: 2022-05-06
Publikator: informacja prasowa

Bezpieczny Dom TUZ jest kompleksowym produktem ubezpieczenia domu lub mieszkania, rodziny lub najbliższych, a nawet czworonożnego przyjaciela.

Polisa TUZ Ubezpieczenia posiada liczne zalety, które są pomocne lub mogą się takie okazać w sytuacjach, które zdarzają się w domu, mieszkaniu, ale również poza miejscem zamieszkania. Decydując się na Bezpieczny dom, klient uzyskuje, np.: Assistance Medyczny, Assistance Techniczny, Assistance AGD/RTV. Ponadto otrzymuje zdalną pomoc informat­yka, pakiet pomocy czy osobistego opiekuna.

Co ciekawe, polisa – tak na wszelki wypadek – daje możliwość dostępu do drugiej opinii medycznej. To szczególna wartość, ponieważ w sytuacji, gdy niepokoi nas diagnoza, możemy ją zweryfikować. Ponadto w ofercie znajduje się możliwość ubezpieczenia nieruchomości w budowie oraz domu jednorodzinnego, który wchodzi w skład gospodarstwa rolnego. TUZ proponuje przy tym szeroki wachlarz polis uzupełniających, np.: Bezpieczny Senior, OC w życiu prywatnym (tu również szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa) czy ubezpieczenie ochrony prawnej.

Na szczególną uwagę zasługują kot oraz pies, bowiem ubezpieczając mieszkanie lub dom, można objąć ochroną także zwierzęta – w sumie do czterech czworonogów. Zabezpieczenie odnosi się do wypadków komunikacyjnych, w których może ucierpieć czy też pogryzienie przez inne zwierzęta.

Artykuły powiązane

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...

Nazwa „odszkodowanie” nie wystarczy do zwolnienia z PIT

Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego Naczelny Sąd Administracyjny (NSA) w wyroku z dnia 26 marca 2024 r. (sygn. akt...

Przewodnik „Ubezpieczenia w transporcie, czyli dlaczego nie warto ryzykować?”

Przewodnik po ubezpieczeniach w transporcie jest już dostępny! Pobierz go już teraz! 👉🏻 POBIERAM...