bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Trzydzieści lat minęło jak jeden dzień, czyli trzydzieści lat działalności Aon Polska

Trzydzieści lat minęło jak jeden dzień, czyli trzydzieści lat działalności Aon Polska

Dodano: 2022-09-23

W warszawskim teatrze Kamienica spotkało się ponad 300 osób, a okazją do tego było 30-lecie działalności firmy brokerskiej Aon w Polsce.

Przybyłych gości powitała Pani Prezes – Dominika Kozakiewicz, która podziękowała klientom, pracownikom oraz partnerom biznesowym za to, że firma znajduje się w czołówce w obszarze nad Wisłą jeśli chodzi o obszar brokerski.

Prezes podziękowała za realizację misji firmy oraz pracę włożoną w rozwój – „W Aon są tylko dwa rodzaje ludzi – ci, którzy pomagają klientom i ci, którzy pomagają tym pierwszym”.

W Polsce Aon działa od 1992 r. i zatrudnia ponad 1 700 osób w biurach na terenie całego kraju. Firma należy do globalnego koncernu Aon plc, obecnego w 120 krajach w ramach 500 biur i zatrudniającego ponad 50 tys. osób, a specjalizuje się w doradztwie i konstrukcji programów z zakresu zarządzania ryzykiem, emerytur i zdrowia.

Wspomnijmy jeszcze, że goście mogli zobaczyć sztukę „Kumulacja” brawurowo zagraną przez zespół teatru Kamienica. Była okazja do śmiechu, ale też do refleksji nad rolą pieniądza we współczesnym świecie.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...