bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
b2f
Tomasz Plata pierwszym prelegentem b2f

Tomasz Plata pierwszym prelegentem b2f

Dodano: 2018-02-19

Tomasz Plata, współzałożyciel i dyrektor ds. marketingu platformy Autenti.com do podpisywania dokumentów online, został pierwszym prelegentem konferencji BACK TO THE FUTURE – Ubezpieczenia przyszłości.

Już 3 kwietnia 2019 r. podczas wydarzenia organizowanego przez beinsured.pl, Tomasz Plata opowie, jakie korzyści można osiągnąć z wdrażania nowych technologii oraz jak efektywnie inwestować w innowacje.

Tomasz Plata jest z wykształcenia ekonomistą. Ukończył także studia MBA dla menedżerów. Przez blisko 20 lat swojej kariery zawodowej związany był z rynkiem mediów. Pracował w RMF FM, Radiu Eska i Grupie Onet.

W latach 2008 – 2013 był dyrektorem działu online w Grupie TVN, gdzie kreował m.in. strategię spółki w obszarze online oraz odpowiadał za jej realizację. Jest twórcą platformy wideo Player.pl oraz kilkudziesięciu serwisów internetowych, w tym TVN, TVNMeteo, Kulinarni.pl i Plejada.pl.

BACK TO THE FUTURE – Ubezpieczenia przyszłości to konferencja o innowacjach w ubezpieczeniach i sektorze FinTech. Obok tematów związanych z rozwojem technologicznym branży finansowej poruszane są też ciekawe zagadnienia prawne stanowiące nowe wyzwania dla szeroko rozumianej branży finansowej. b2f to również okazja do nawiązania ciekawych relacji biznesowych i bliższego poznania osób odpowiedzialnych za rozwój technologiczny branży finansowej w Polsce.  

Tegoroczna edycja BACK TO THE FUTURE  – Ubezpieczenia przyszłości pod hasłem „Regulacyjne tsunami” odbędzie się już 3 kwietnia 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Więcej informacji na stronie: ubezpieczeniaprzyszlosci.pl

Artykuły powiązane

Łatwiejsza transgraniczna współpraca między organami nadzoru w przypadku zmiany siedziby zakładu ubezpieczeń

Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych (EIOPA) postanowił uzupełnić swoją decyzję z...

Przedsiębiorstwo może nałożyć obowiązek uzyskania zezwolenia na pobyt pracownika – wyrok TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z dnia 20 czerwca 2024 r. (sygn. akt C - 540/22) uznał, że pa...