bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Analizy i raporty
Tanie ubezpieczenie OC na wschodzie Polski

Tanie ubezpieczenie OC na wschodzie Polski

Dodano: 2017-02-07
Publikator: Porównywarka ubezpieczeń ubea.pl

Eksperci porównywarki ubezpieczeń ubea.pl sprawdzili, w których miastach wojewódzkich kierowcy zapłacili najmniej za ubezpieczenie OC, a w których najwięcej, w styczniu 2017 r. „Ubezpieczyciele, wyliczając składkę OC dla konkretnego kierowcy, biorą pod uwagę wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest miejsce zamieszkania i używania auta. W niektórych województwach nawet doświadczeni kierowcy z bezszkodową historią muszą liczyć się z nieco wyższymi stawkami OC” – tłumaczą eksperci porównywarki.

Specjaliści porównywarki sprawdzili średnie składki ubezpieczenia proponowane przez poszczególne towarzystwa w danym mieście. Następnie na podstawie tych danych wyliczyli średnie OC. Nie wzięli oni pod uwagę w swojej analizie oferty You Can Drive, ponieważ ta marka oferuje ubezpieczenia jedynie kierowcom poniżej 30 roku życia. Analiza została sporządzona uwzględniając dane zebrane na podstawie kalkulacji wykonanych przez właścicieli samochodów na portalu ubea.pl w okresie od dnia 4 stycznia 2017 r. do dnia 2 lutego 2017 r.

Artykuły powiązane

Ryzyko rynkowe głównym problemem dla ubezpieczycieli w 2024 r.

W dniu 5 lutego 2024 r. Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych (EIOPA) opublikował...

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...