bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Szymon Borawski-Reks nowym dyrektorem inwestycyjny w BZ WBK TFI

Szymon Borawski-Reks nowym dyrektorem inwestycyjny w BZ WBK TFI

Dodano: 2016-06-17

Od 1 lipca 2016 r. Szymon Borawski-Reks, dotychczas piastujący stanowisko kierownika rynku akcji i zarządzającego funduszami, zostanie nowym dyrektorem inwestycyjnym w BZ WBK TFI, zastępując tym samym Witolda Garstkę – poinformowała PAP.

Witold Garstka, który z BZ WBK TFI związany był od 2000 r., postanowił pożegnać się z firmą ze względów osobistych. – Nie była to dla mnie łatwa decyzja, z działem inwestycyjnym BZ WBK TFI byłem związany od 16 lat i uczestniczyłem w jego dynamicznym rozwoju. Jego kształt, zarówno pod względem ludzi, kompetencji jak i organizacji pracy jest dla mnie źródłem prawdziwej satysfakcji. Jestem przekonany, że zostawiam swój zespół w najlepszych możliwych rękach. Życzę zespołowi powodzenia i dalszych znakomitych wyników inwestycyjnych – podkreślił Garstka. 

Szymon Borawski-Reks z BZ WBK związany jest od maja 2003 roku. Początkowo pracował jako analityk finansowy, następnie – po uzyskaniu licencji w 2006 roku – jako doradca inwestycyjny i zarządzający. Od 2010r. jest kierownikiem rynku akcji, a od dnia 1 lipca obejmie stanowisko dyrektora inwestycyjnego. – To niewątpliwie wyzwanie, szczególnie w obecnych – niełatwych – warunkach rynkowych, ale dobry zespół, doświadczenie i wiedza jakimi się legitymujemy będą pomocne w generowaniu solidnych wyników – poinformował Szymon Borawski.

Artykuły powiązane

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...

Komentarz do Rekomendacji U 2023 – pełny dokument

Już teraz możesz pobrać pełny dokument naszego komentarza do Rekomendacji U 2023. Pobierz go TUT...

Roczne sprawozdanie EIOPA na temat sankcji wynikających z Dyrektywy w sprawie dystrybucji ubezpieczeń w 2022 r.

W dniu 17 stycznia 2024 r. Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych opublikował czw...