bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Szkolenie: BANCASSURANCE, AFFINITY, UBEZPIECZENIA GRUPOWE po 1 października 2018 r. 

Szkolenie: BANCASSURANCE, AFFINITY, UBEZPIECZENIA GRUPOWE po 1 października 2018 r. 

Dodano: 2018-05-28

W dniu 28 maja br. odbyła się kolejna Szkoła Ubezpieczeń beinsured z cyklu implementacji przepisów ustawy o dystrybucji w poszczególnych kategoriach pośrednictwa ubezpieczeniowego. Tym razem eksperci prawa ubezpieczeniowego z Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI opowiedzieli o zmianach czekających sektor bancassurance, affinity i związanych z oferowaniem ubezpieczeń grupowych.

Najwięcej wątpliwości słuchaczy dotyczyło kwestii przeprowadzania analizy potrzeb. Również sporo pytań było zadawanych w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez pośredników w reżimie RODO. Cykl warsztatów Szkoły Ubezpieczeń jest organizowany przez beinsured.pl we współpracy z Kancelarią CZUBLUN TRĘBICKI.

Trenerami ostatniego warsztatu byli: radca prawny Piotr Czublun, adwokat Agnieszka Wesołowska i aplikant radcowski Tomasz Klemt.

Artykuły powiązane

Przedsiębiorstwo może nałożyć obowiązek uzyskania zezwolenia na pobyt pracownika – wyrok TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z dnia 20 czerwca 2024 r. (sygn. akt C - 540/22) uznał, że pa...

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...