bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Sukcesy marki UNIQA

Sukcesy marki UNIQA

Dodano: 2022-10-07
Publikator: informacja prasowa

Kolejny rok z kolei marka UNIQA zdobyła tytuł Superbrands. Tym samym udowodnia, że jest w gronie najsilniejszych marek konsumenckich w Polsce. Potwierdza to także ranking Top 200 najlepszych polskich marek przygotowany przez magazyn Forbes.

Przypomnijmy, że Superbrands to wyróżnienie przyznawane za wieloletnią konsekwentną pracę na rzecz budowy silnej marki, która oferuje użytkownikom istotne korzyści materialne i emocjonalne. Wspomniane korzyści wykraczają poza te, które dostarcza konkurencja. Z kolei o pozycji w rankingu Forbes decyduje szacowana finansowa wycena marki na rynku krajowym. Ich właścicielami mogą być zarówno polskie, jak i zagraniczne podmioty.

Wysoka pozycja UNIQA w rankingu odzwierciedla nasze ambicje bycia w TOP3 marek ubezpieczeniowych w Polsce pod względem znajomości całkowitej i spontanicznej, a także pod względem rozważania zakupu naszych produktów. UNIQA, firma z wieloletnią historią, obecna w Polsce od ponad 30 lat, przeszła ostatnio wyraźną metamorfozę. To widać między innymi w naszym podejściu do promowania marki i podkreślaniu jej znaczenia w rozwoju biznesu” – podkreśla Dyrektor Departamentu Zarządzania Marką w UNIQA.

Artykuły powiązane

UFG pracuje nad nowym narzędziem do walki z oszustwami ubezpieczeniowymi

Podczas X Kongresu Polskiej Izby Ubezpieczeń przedstawiono zarys nowego projektu Ubezpieczeniowego Funduszu...

#3 Nastrój się na prawo – QuoVadisBancassurance? Część 2

1/ Po pierwsze, nie będziesz łączył roli agenta i ubezpieczającego 2/ Po drugie, nie będziesz zarabiał na ubezpi...

Samo naruszenie RODO nie uprawnia do żądania odszkodowania, musi istnieć nawet nieistotna szkoda

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w wyroku z dnia 4 maja 2023 r. (sygn. akt C 300/21) orzekł, że aby móc doma...

    Zadaj Pytanie