bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
„Śniadanie Liderów PR” – Zaproszenie skierowane do działów PR

„Śniadanie Liderów PR” – Zaproszenie skierowane do działów PR

Dodano: 2016-04-20
 

Szanowni Państwo,

Wizerunek budowany latami, można zburzyć dosłownie w jednej chwili, szczególnie w erze mediów społecznościowych i ogólnodostępnego Internetu. Jak ważne jest zatem budowanie i dbanie o profesjonalny wizerunek marki jak i jej komunikację z otoczeniem porozmawiamy już 27 kwietnia 2016 r., podczas „Śniadania Liderów PR”, na które serdecznie Państwa zapraszamy. Podczas tego spotkania chcielibyśmy też przybliżyć Państwu LinkedIn, jako doskonałe narzędzie do budowania relacji biznesowych, m.in. poprzez pokazanie możliwości jakie nam daje ten portal na przykładzie grupy „Bancassurance Poland”. Oprócz tego mec. Piotr Czublun przybliży zagadnienia prawne związane z promocja produktów ubezpieczeniowych. Szczegóły w załączonym zaproszeniu. 

Podczas tego spotkania chcielibyśmy również przedstawić Państwu projekt beinsured, który stworzyliśmy po to, aby być przeciwwagą dla mediów, które nie zawsze chcą publikować dobre wiadomości z rynku finansowego. Naszym celem jest dostarczanie sprawdzonych, aktualnych i rzetelnych informacji z dala od tanich sensacji.  Chcemy, aby beinsured był platformą, na której znajdzie się miejsce zarówno na rzetelną analizę rynku, nie wyłączając trudnych tematów, ale też na pokazywanie tego, co najlepsze w ofercie rynkowej. Bez Państwa udziału to się z całą pewnością nie uda.  

Zapraszamy serdecznie w imieniu całego zespołu beinsured,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...