bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Co nowego?
SKOK Ubezpieczenia sponsorem V edycji „Lata z Książką”

SKOK Ubezpieczenia sponsorem V edycji „Lata z Książką”

Dodano: 2016-08-25

„Lato z Książką” to inicjatywa czytelnicza organizowana przez wydawnictwo Zysk i S-ka oraz agencję ZyskMedia. W tym roku akcja odbyła się po raz piąty w czterech turystycznych miastach Polski: Łebie, Szczyrku, Ustroniu i Mikołajkach. Sponsorem projektu jest SKOK Ubezpieczenia.

Akcja adresowana jest do osób w każdym wieku, zarówno do dzieci, jak i dorosłych. W tegorocznej edycji „Lata z Książką” gośćmi byli znani autorzy, m.in.: Piotr Gociek, Ryszard Czarnecki, Bogdan Rymanowski, Jacek Pałkiewicz, Marcin Wolski, Krzysztof Skiba oraz Wojciech Cejrowski. Uczestnicy spotkań mieli możliwość wysłuchania o dziełach pisarzy oraz zakupu wielu książek.

Dla najmłodszych, organizatorzy przewidzieli specjalny program, w ramach którego dzieci mogły poznać dedykowaną im poezję Juliana Tuwima, a także posłuchać o przygodach młodych bohaterów szwedzkiej literatury dla dzieci.

„Lato z Książką” organizowane jest w turystycznych miejscowościach. Mimo to, poza wczasowiczami, wydarzenie odwiedziło wielu fanów literatury z całej Polski

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...