bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Siódme Interium dotyczyło dobrych praktyk w likwidacji szkód korporacyjnych

Siódme Interium dotyczyło dobrych praktyk w likwidacji szkód korporacyjnych

Dodano: 2016-10-24

Eksperci InterRisk przeprowadzili kolejne Interium (czytaj więcej: INTERIUM – nowa forma komunikacji InterRisk), które przed ekrany komputerów zebrało ponad 700 pośredników. Tematem siódmego już webinarium były dobre praktyki w likwidacji szkód korporacyjnych.

„Nasi specjaliści wskazali zalety współpracy opartej na indywidualnym i elastycznym podejściu do Klienta oraz nastawieniu na długoletnią współpracę. Naszymi atutami są profesjonalizm, podział kompetencji likwidacyjnych, dostępność likwidatorów terenowych oraz współpraca z renomowanymi firmami zewnętrznymi. Dążymy do wypracowania rozwiązań polubownych” – podaje InterRisk.

W trakcie 30-minutowego szkolenia, nacisk położono na duże znaczenie współpracy z klientem i brokerem od początku procesu zawarcia umowy, aż po proces likwidacji szkód. „Wspieramy naszych klientów w działaniach prewencyjnych. Dzięki wspólnie wypracowanym rozwiązaniom nasi klienci uniknęli wielu groźnych sytuacji oraz strat i stresu z nimi związanego” – dodaje ubezpieczyciel.

Największą uwagę uczestników przykuwały przytoczone przypadki konkretnych sytuacji likwidacji szkód korporacyjnych.

Kolejne webinarium zaplanowane jest na 17 listopada 2016 r.

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...