bg
Chcę wiedzieć o...

Silni w IT

Dodano: 2022-11-03
Publikator: informacja prasowa

Grupa PZU rozpoczyna kampanię swojej marki jako pracodawcy wśród specjalistów z branży IT. Pod hasłem „Silni w IT” ubezpieczyciel chce zwiększać swoją rozpoznawalność oraz promować szeroką ofertę możliwości rozwoju kariery w obszarze technologii.

Pion technologii w PZU tworzy ponad 1 000 specjalistów, którzy pracują w obszarach rozwoju, utrzymania, architektury i projektów. Jest to zespół zorientowany na kulturę DevOps i Agile, który nawet największe i najbardziej zaawansowane projekty realizuje wewnętrznie w każdej warstwie technologicznej. PZU wykorzystuje całe spektrum nowoczesnych technologii we wszystkich procesach. Dzięki temu eksperci IT mogą podejmować ciekawe wyzwania zawodowe w różnorodnych rolach. Firma oferuje pracę zarówno dla developerów, architektów, administratorów i testerów,  jak i dla project managerów, analityków IT, proxy product owner’ów czy scrum master’ów.

Dyrektor zarządzający ds. technologii w Grupie PZU zauważa: „To wielka satysfakcja, ale też i wyzwanie współtworzyć jeden z największych zespołów IT w Polsce. Pod swoją pieczą mamy systemy, które obsługują 22 mln klientów potężnej instytucji finansowej. Zgodnie z hasłem kampanii, czujemy się silni w tym, co robimy i dbamy o to, by się to nie zmieniało. Szkolimy się, dzielimy wiedzą, interesujemy się najnowszymi trendami”.

W prowadzonej obecnie kampanii, która potrwa do końca listopada 2022 r., PZU chce budować na rynku świadomość, że jest atrakcyjnym pracodawcą dla profesjonalistów z branży IT.

 

Artykuły powiązane

Trzeba uważać komu wysyłany jest dokument potwierdzający przyznanie odszkodowania

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych nałożył na ubezpieczyciela administracyjną karę pieniężną w wysokości 103 752...

Ubezpieczyciel jednak wypłaci odszkodowanie bliskim ofiar wypadku na A1

Tragiczny wypadek na autostradzie A1 miał miejsce 16 września 2023 r. To właśnie tego dnia kierowca jadący z p...

Pracodawca musi prowadzić teczki nawet jeśli nie wykonuje kontroli trzeźwości

Państwowa Inspekcja Pracy oraz Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej potwierdzają, że nawet jeśli pracodawca nie wy...