bg
Chcę wiedzieć o...

Silni w IT

Dodano: 2022-11-03
Publikator: informacja prasowa

Grupa PZU rozpoczyna kampanię swojej marki jako pracodawcy wśród specjalistów z branży IT. Pod hasłem „Silni w IT” ubezpieczyciel chce zwiększać swoją rozpoznawalność oraz promować szeroką ofertę możliwości rozwoju kariery w obszarze technologii.

Pion technologii w PZU tworzy ponad 1 000 specjalistów, którzy pracują w obszarach rozwoju, utrzymania, architektury i projektów. Jest to zespół zorientowany na kulturę DevOps i Agile, który nawet największe i najbardziej zaawansowane projekty realizuje wewnętrznie w każdej warstwie technologicznej. PZU wykorzystuje całe spektrum nowoczesnych technologii we wszystkich procesach. Dzięki temu eksperci IT mogą podejmować ciekawe wyzwania zawodowe w różnorodnych rolach. Firma oferuje pracę zarówno dla developerów, architektów, administratorów i testerów,  jak i dla project managerów, analityków IT, proxy product owner’ów czy scrum master’ów.

Dyrektor zarządzający ds. technologii w Grupie PZU zauważa: „To wielka satysfakcja, ale też i wyzwanie współtworzyć jeden z największych zespołów IT w Polsce. Pod swoją pieczą mamy systemy, które obsługują 22 mln klientów potężnej instytucji finansowej. Zgodnie z hasłem kampanii, czujemy się silni w tym, co robimy i dbamy o to, by się to nie zmieniało. Szkolimy się, dzielimy wiedzą, interesujemy się najnowszymi trendami”.

W prowadzonej obecnie kampanii, która potrwa do końca listopada 2022 r., PZU chce budować na rynku świadomość, że jest atrakcyjnym pracodawcą dla profesjonalistów z branży IT.

 

Artykuły powiązane

UFG pracuje nad nowym narzędziem do walki z oszustwami ubezpieczeniowymi

Podczas X Kongresu Polskiej Izby Ubezpieczeń przedstawiono zarys nowego projektu Ubezpieczeniowego Funduszu...

#3 Nastrój się na prawo – QuoVadisBancassurance? Część 2

1/ Po pierwsze, nie będziesz łączył roli agenta i ubezpieczającego 2/ Po drugie, nie będziesz zarabiał na ubezpi...

Samo naruszenie RODO nie uprawnia do żądania odszkodowania, musi istnieć nawet nieistotna szkoda

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w wyroku z dnia 4 maja 2023 r. (sygn. akt C 300/21) orzekł, że aby móc doma...

    Zadaj Pytanie