bg
Chcę wiedzieć o...

Silni w IT

Dodano: 2022-11-03
Publikator: informacja prasowa

Grupa PZU rozpoczyna kampanię swojej marki jako pracodawcy wśród specjalistów z branży IT. Pod hasłem „Silni w IT” ubezpieczyciel chce zwiększać swoją rozpoznawalność oraz promować szeroką ofertę możliwości rozwoju kariery w obszarze technologii.

Pion technologii w PZU tworzy ponad 1 000 specjalistów, którzy pracują w obszarach rozwoju, utrzymania, architektury i projektów. Jest to zespół zorientowany na kulturę DevOps i Agile, który nawet największe i najbardziej zaawansowane projekty realizuje wewnętrznie w każdej warstwie technologicznej. PZU wykorzystuje całe spektrum nowoczesnych technologii we wszystkich procesach. Dzięki temu eksperci IT mogą podejmować ciekawe wyzwania zawodowe w różnorodnych rolach. Firma oferuje pracę zarówno dla developerów, architektów, administratorów i testerów,  jak i dla project managerów, analityków IT, proxy product owner’ów czy scrum master’ów.

Dyrektor zarządzający ds. technologii w Grupie PZU zauważa: „To wielka satysfakcja, ale też i wyzwanie współtworzyć jeden z największych zespołów IT w Polsce. Pod swoją pieczą mamy systemy, które obsługują 22 mln klientów potężnej instytucji finansowej. Zgodnie z hasłem kampanii, czujemy się silni w tym, co robimy i dbamy o to, by się to nie zmieniało. Szkolimy się, dzielimy wiedzą, interesujemy się najnowszymi trendami”.

W prowadzonej obecnie kampanii, która potrwa do końca listopada 2022 r., PZU chce budować na rynku świadomość, że jest atrakcyjnym pracodawcą dla profesjonalistów z branży IT.

 

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...