bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
SIGNAL IDUNA Polska uruchomiło profil na Facebooku

SIGNAL IDUNA Polska uruchomiło profil na Facebooku

Dodano: 2017-03-23

Pod koniec lutego br. na portalu społecznościowym Facebook swój profil uruchomiło towarzystwo ubezpieczeń SIGNAL IDUNA Polska. Fanpage towarzystwa ma za zadanie promować ubezpieczenia. Jak zapowiada ubezpieczyciel, ma on również informować o wydarzeniach firmowych. Znajdą się tam także konkursy i quizy zachęcające użytkowników do interakcji.

– Zależy nam na lepszej komunikacji z naszymi klientami, edukacji i podnoszeniu świadomości ubezpieczeniowej – zaznacza Patrycja Wojdyga, Kierownik ds. Marketingu i PR w SIGNAL IDUNA.

Wywodzący się z Niemiec ubezpieczyciel SIGNAL IDUNA działa na polskim rynku ubezpieczeniowym ponad 15 lat. Oferuje klientom indywidualnym i grupowym kompleksowe pakiety ubezpieczeń życiowych i majątkowych: NNW, turystycznych oraz zdrowotnych. Jako pierwsze towarzystwo wprowadziło na rynek polski ubezpieczenia zdrowotne z leczeniem szpitalnym.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...