bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Serwis assistance.tv obchodzi pierwsze urodziny

Serwis assistance.tv obchodzi pierwsze urodziny

Dodano: 2017-04-25

Serwis informacyjny www.assistance.tv obchodzi pierwsze urodziny. Uruchomiony rok temu, przez Mondial Assistance portal skierowany jest do ludzi branży ubezpieczeniowo-finansowej m.in. pracowników zakładów ubezpieczeń i banków, agentów i brokerów ubezpieczeniowych.

– Liczba wejść na stronę przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Naszym priorytetem było stworzenie silnego i nowoczesnego serwisu, który sprosta oczekiwaniom branży. Poruszamy tematy, które mogą zainteresować profesjonalistów pracujących dla banków czy ubezpieczycieli. Dotykamy tematów, o których się aktualnie mówi w sektorze finansowym. Mocno postawiliśmy na content wideo, a ilość materiałów do obejrzenie, gdzie zawodowcy mówią do zawodowców jest jednym z wyróżników tego serwisu – mówi Piotr Ruszowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Mondial Assistance. 

Jak wyjaśnia Ruszowski, liczba osób odwiedzających portal stale rośnie, a pozytywny odbiór zamieszczanych na nim materiałów motywuje do dalszej racy. – W dalszym ciągu chcemy koncentrować się na przejrzystości publikowanych informacji oraz na tym, aby assisatnce.tv za pośrednictwem ekspertów, którzy się dla nas wypowiadają stał się portalem skupiającym wokół siebie całą branżę ubezpieczeniowo-finansową. Wyniki zachęcają nas do wzmożonego wysiłku. Podjęliśmy się wyjątkowego ale zarazem bardzo trudnego zadania. Po roku istnienia na rynku mogę śmiało powiedzieć, że nam się udało – dodaje Piotr Ruszowski.

Artykuły powiązane

Nowe przepisy chroniące obywateli przed kradzieżą tożsamości od 1 czerwca.

Od 1 czerwca 2024 roku w Polsce będą obowiązywać nowe przepisy mające na celu lepszą ochronę obywateli przed k...

Nowa usługa Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego we współpracy z UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w ramach swojej działalności przy Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym u...

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...