bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
SALTUS Ubezpieczenia Liderem 2016 w kategorii medycyna i farmacja

SALTUS Ubezpieczenia Liderem 2016 w kategorii medycyna i farmacja

Dodano: 2017-04-13

Aplikacja SALTUS ZDROWIE została wyróżniona w Konkursie Technologicznym Gazety Bankowej, przekazała spółka.

Gazeta Bankowa nagrodziła najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne wprowadzone na rynek w minionym roku. Wyróżnienie przyznano w 5 kategoriach: Bankowość i finanse, Transport i logistyka, Medycyna i farmacja, FMCG oraz Energetyka, paliwa i chemia. W kategorii Bankowość i finanse została nagrodzona aplikacja „Bezpieczna Jazda z LINK4” (czytaj więcej: Link4 wyróżnione za aplikację Bezpieczna Jazda).

Aplikacja SALTUS ZDROWIE otrzymało tytuł Lidera 2016 w kategorii Medycyna i farmacja. Narzędzie od SALTUS Ubezpieczenia zostało docenione za możliwość szybkiego i sprawnego realizowania usług medycznych, dostępnych w ramach ubezpieczenia.

– Wyróżnienie to jest dla nas niezwykle istotne. Potwierdza, że rozwijamy nasze usługi zgodnie z trendami rynkowymi i oczekiwaniami klientów. Chcemy zapewnić ubezpieczonym jak największy komfort korzystania ze świadczeń. Zdajemy sobie sprawę, że współczesny pacjent oczekuje nie tylko wysokiej jakości usług, ale również sprawnej ich realizacji, a dzięki aplikacji niezależnie od pory dnia czy nocy pacjenci mogą szybko i wygodnie zarezerwować termin wizyty u odpowiedniego specjalisty – mówi Joanna Karawacka, Manager ds. Marketingu i PR w SALTUS Ubezpieczenia.

Aplikacja umożliwia szybkie i sprawne umówienie wizyty lekarskiej. Ponadto, aplikacja udostępnia wgląd do historii odbytych wizyt i przeprowadzonych badań. Umówienie wizyty może odbyć się przez określenie preferowanej placówki, bądź poprzez funkcję geolokalizacji i wyboru najbliżej zlokalizowanego ośrodka zdrowia (czytaj więcej: Wystartowała aplikacja SALTUS Zdrowie).

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...