bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Co nowego?
Rosnąca popularność usług concierge

Rosnąca popularność usług concierge

Dodano: 2016-08-11

Z roku na rok rośnie popularność usług concierge polegających na całodobowej nieodpłatnej organizacji różnego rodzaju przedsięwzięć wedle upodobań i życzeń klienta.

Serwis concierge najczęściej dodawany jest do produktów bankowych i skierowany do trzech grup klientów: klientów private banking, posiadaczy kart platynowych oraz do klientów aspirujących. Oczywiście tylko najzamożniejsi z nich mogą poszczycić się nielimitowanym dostępem do darmowego serwisu.

Usługi concierge są coraz bardziej popularne, w ostatnich latach zanotowaliśmy 30% wzrost liczby zrealizowanych spraw – mówi Joanna Łazor, Menadżer Sekcji Concierge w Europ Assistance Polska.

Jak podaje Europ Assistance Polska, usługi cieszące się największą popularnością to organizacja biletów na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne takie jak koncerty czy spektakle teatralne. Klienci proszą również o pomoc w zakupie biletów lotniczych, rezerwacji stolika w restauracji, kupieniu prezentu czy doręczeniu kwiatów. Równie często zgłaszają się także z prośbą o zorganizowanie wakacji/podróży.

Oczywiście zdarzają się również bardziej wyszukane przedsięwzięcia jak, na przykład, prośba o zlokalizowanie i dokonanie rezerwacji w hotelu, w którym grana była konkretna scena z filmu James Bond.

Artykuły powiązane

Czy pracodawcy muszą usuwać CV kandydatów od razu po rekrutacji? Wyrok NSA

Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 20 lutego 2024 r. (sygn. akt III OSK 2700/22) orzekł, że pracodawcy mogą pr...

Sąd cywilny jest związany decyzją KNF

Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 8 marca 2024 r. (sygn. akt II CSKP 1915/22) orzekł, że sąd powszechny nie ma prawa inge...

Europa, a sztuczna inteligencja

W obronie własnego języka Portale informacyjne donoszą, że kraje od Hiszpanii po Rumunię stawiają c...