bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
RESO: nowa odsłona ubezpieczenia domów i mieszkań

RESO: nowa odsłona ubezpieczenia domów i mieszkań

Dodano: 2017-04-26

Od 25 kwietnia br. w ofercie RESO Europa Service znajduje się zmodyfikowana formuła Dom Pakiet – ubezpieczenia domów i mieszkań Balcia Insurance SE. Jedną z najistotniejszych modyfikacji pakietu jest wprowadzenie zakresu ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk.

– W podstawowym zakresie nowego Dom Pakietu znajdują się te ryzyka, które w innych tego typu produktach są dostępne w opcjach dodatkowych. Mowa tu chociażby o przepięciu czy ubezpieczeniu szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia i pęknięcia – powiedział Bronisław Woźnialis, Prezes RESO Europa Service.

Nowy produkt obejmuje zakresem również dewastację, graffiti czy rozmrożenie artykułów spożywczych. Posiada także rozszerzoną ochronę ubezpieczeniową podczas remontu, nadbudowy czy rozbudowy mieszkania lub domu. W standardzie znajduje się również m.in. ubezpieczenie przenośnego sprzętu elektronicznego poza miejscem ubezpieczenia.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...