bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Rekomendacje U | Porównanie

Rekomendacje U | Porównanie

Dodano: 2022-06-30
Publikator: Legal Flash

Mamy ochotę kolejny raz napisać – Uwaga, KNF(!). Jednak, ponieważ nie lubimy się powtarzać, wspomnimy tylko, że KNF – zdecydowanie skuteczniej od słońca – podkręca temperaturę!

Do część z Was zapewne dotarła już wiadomość o projekcie nowej wersji Rekomendacji U przekazanym właśnie przez KNF do konsultacji.

Beinsured.pl oraz partner portalu – Kancelaria CZUBLUN TRĘBICKI, podobnie jak w roku 2014, kiedy obecnie obowiązujące Rekomendacje wchodziły w życie, tak też i teraz – zapewnią Państwu komentarze i praktyczne wskazówki odnośnie stosowania Rekomendacji U w nowej odsłonie.

Na początek przekazujemy porównanie wersji z 2014 roku z wersją oblikowaną przez KNF. Szczegółowe uwagi będziemy przekazywać na bieżąco.

Zapraszamy, by zapoznać się z załączonym dokumentem.

_____

Przypominamy o bezpłatnym szkoleniu organizowanym przez dział Prawa Ubezpieczeń Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI pt. „Gdzie jest moja prowizja – czyli jak nie zasilać budżetu karami nakładanymi przez KNF?”, które odbędzie się 6 lipca br.

Szkolenie poprowadzą mec. Piotr Czublun oraz mec. Agnieszka Wesołowska.

Więcej informacji pod adresem: https://cztr.pl/…/gdzie-jest-moja-prowizja-czyli-jak…/

Pliki do pobrania

rekomendacjeu_porownanie.pdf

Artykuły powiązane

Niewłaściwe zachowanie pracodawcy niekoniecznie jest mobbingiem – postanowienie SN

Sąd Najwyższy w postanowieniu z dnia 14 lutego 2024 r. (sygn. akt II PSK 11/23) uznał, że poczucie pracownika, że pode...

Leasing od A do Z – przewodnik

Pobierz nasz najnowszy przewodnik - Leasing od A do Z! Kliknij tutaj...

Można żądać odszkodowania za sąsiedztwo lotniska – uchwała SN

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 12 kwietnia 2024 r. (sygn. akt CZP 56/23) uznał, że właściciel może żądać odszkodowania z...