bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Rekomendacje U | Porównanie

Rekomendacje U | Porównanie

Dodano: 2022-06-30
Publikator: Legal Flash

Mamy ochotę kolejny raz napisać – Uwaga, KNF(!). Jednak, ponieważ nie lubimy się powtarzać, wspomnimy tylko, że KNF – zdecydowanie skuteczniej od słońca – podkręca temperaturę!

Do część z Was zapewne dotarła już wiadomość o projekcie nowej wersji Rekomendacji U przekazanym właśnie przez KNF do konsultacji.

Beinsured.pl oraz partner portalu – Kancelaria CZUBLUN TRĘBICKI, podobnie jak w roku 2014, kiedy obecnie obowiązujące Rekomendacje wchodziły w życie, tak też i teraz – zapewnią Państwu komentarze i praktyczne wskazówki odnośnie stosowania Rekomendacji U w nowej odsłonie.

Na początek przekazujemy porównanie wersji z 2014 roku z wersją oblikowaną przez KNF. Szczegółowe uwagi będziemy przekazywać na bieżąco.

Zapraszamy, by zapoznać się z załączonym dokumentem.

_____

Przypominamy o bezpłatnym szkoleniu organizowanym przez dział Prawa Ubezpieczeń Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI pt. „Gdzie jest moja prowizja – czyli jak nie zasilać budżetu karami nakładanymi przez KNF?”, które odbędzie się 6 lipca br.

Szkolenie poprowadzą mec. Piotr Czublun oraz mec. Agnieszka Wesołowska.

Więcej informacji pod adresem: https://cztr.pl/…/gdzie-jest-moja-prowizja-czyli-jak…/

Pliki do pobrania

rekomendacjeu_porownanie.pdf

Artykuły powiązane

I kwartał 2023 r.: mniej szkód, wyższe odszkodowania

W dniu 24 maja 2023 r. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował Biuletyn Informacyjny Ośrodka Informacji UFG d...

UFG pracuje nad nowym narzędziem do walki z oszustwami ubezpieczeniowymi

Podczas X Kongresu Polskiej Izby Ubezpieczeń przedstawiono zarys nowego projektu Ubezpieczeniowego Funduszu...

    Zadaj Pytanie