bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Regaty pod banderą ERGO Hestii

Regaty pod banderą ERGO Hestii

Dodano: 2017-03-28

Za dwa miesiące, w dniach 26-28 maja 2017 r., na wodach Zatoki Gdańskiej, odbędzie się Żeglarski Puchar Trójmiasta, którego partnerem tytularnym jest ERGO Hestia. Obecnie trwają zgłoszenia do udziału w piątej już edycji regat. Pomorski Związek Żeglarski, organizator tegorocznego wydarzenia, liczy na pobicie rekordu z ubiegłego sezonu, kiedy na starcie stanęło 95 załóg w klasach KWR, ORC i Open. Zapowiada, iż w tym roku zawody przyciągną ponad 500 żeglarzy.

 – Wspieranie rozwoju żeglarstwa jest dla nas naturalnym wyborem – mówi Arkadiusz Bruliński, rzecznik prasowy Grupy ERGO Hestia. Już 17 lat temu zdecydowaliśmy się na długofalową współpracę z Sopockim Klubem Żeglarskim ERGO Hestia Sopot, który należy do czołówki klubów windsurfingowych Europy. Zaangażowanie w sport, zwłaszcza żeglarstwo i projekty popularyzujące sporty wodne w ogóle, jest jednym z filarów programu odpowiedzialności społecznej Grupy ERGO Hestia. Decydując się na wsparcie Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta uznaliśmy, że te zawody doskonale uzupełniają nasze działania. W ten sposób możemy połączyć zaangażowanie w wartościowe inicjatywy dla lokalnej społeczności oraz promocję żeglarstwa – dodaje Arkadiusz Bruliński.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się pod adresem: www.zeglarskipuchartrojmiasta.pl.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...