bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Raport Roczny Grupy ERGO Hestia 2016 znalazł się w finale konkursu „Information is Beautiful Awards”

Raport Roczny Grupy ERGO Hestia 2016 znalazł się w finale konkursu „Information is Beautiful Awards”

Dodano: 2017-10-23

Raport Roczny Grupy ERGO Hestia 2016 jako jedyny z Polski zakwalifikował się do finału prestiżowego konkursu „Information is Beautiful Awards”. Zwycięzcy zostaną wybrani przez jury i internautów w drodze publicznego głosowania. Wyniki zostaną przedstawione 28 listopada 2017 r. podczas uroczystej gali w Londynie.

„Information is Beautiful Awards” to prestiżowy i popularny na całym świecie konkurs w dziedzinie projektowania i wizualizacji danych. Organizatorzy kładą nacisk na merytorykę kreacji w połączeniu z designem. Konkurs jest organizowany przez Kantar – jedną z największych na świecie grup konsultingowych. W jury konkursowym zasiada 20 ekspertów w dziedzinie wizualizacji danych.

Do ścisłego grona finalistów zakwalifikowało się 117 raportów z całego świata spośród 780 zgłoszonych. Oprócz raportu sopockiego zakładu ubezpieczeń, w gronie finalistów znalazły się również projekty takich marek, jak m.in. Bloomberg, The Washington Post, Google, Reuters, Die Zeit, CNN, The Guardian czy Spotify.

Artykuły powiązane

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...

Nazwa „odszkodowanie” nie wystarczy do zwolnienia z PIT

Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego Naczelny Sąd Administracyjny (NSA) w wyroku z dnia 26 marca 2024 r. (sygn. akt...

Przewodnik „Ubezpieczenia w transporcie, czyli dlaczego nie warto ryzykować?”

Przewodnik po ubezpieczeniach w transporcie jest już dostępny! Pobierz go już teraz! 👉🏻 POBIERAM...