bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Analizy i raporty
Ranking ubezpieczeniowych fanpage’ów na Facebooku

Ranking ubezpieczeniowych fanpage’ów na Facebooku

Dodano: 2017-01-26
Publikator: Sotrender

Firma badawcza specjalizująca się w badaniach i analizach mediów społecznościowych Sotrender, opublikowała kolejny Raport Fanpage Trends za grudzień 2016 r. Przedstawia w nim między innymi wyniki marketingu i obsługi klienta przez towarzystwa ubezpieczeń na Facebooku.

Z raportu wynika, iż największym fanpage’m pod względem liczby fanów w branży ubezpieczeniowej w grudniu 2016 r. okazał się Wrzucam na luz należący do Proamy. Liczba jego fanów na koniec miesiąca wyniosła 126 961. Wrzucam na luz to akcja promująca odpowiedzialne zachowanie na drogach, wskazująca i jednocześnie piętnująca najczęściej spotykane agresywne, niegrzeczne postawy kierowców. Strona ta, pomimo, iż znalazła się na pozycji lidera, odnotowała największy spadek liczby fanów o -0,3%. Ubyło ich aż 338. Drugi pod względem ilości fanów, w badanym okresie, okazał się fanpage Prudential – Czas na przyszłość z 92 551 fanami. Strona ta odnotowała również najwyższy spośród wszystkich przyrost liczby fanów o 1% (908). Na trzecim miejscu znalazł się Pomoc to Moc – społeczna odpowiedzialność PZU z liczbą fanów: 76 105.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...