bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
PZU Zdrowie otrzymało statuetkę Polski Kompas 2017

PZU Zdrowie otrzymało statuetkę Polski Kompas 2017

Dodano: 2017-10-17

PZU Zdrowie zostało laureatem prestiżowej nagrody Polski Kompas 2017. W imieniu spółki statuetkę odebrał Roman Pałac, prezes PZU Życie. Polski Kompas to wyróżnienie dla osób i instytucji, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju krajowej gospodarki w ostatnich latach. Nagrody wręczono podczas inauguracji trzeciego wydania „Polskiego Kompasu. Rocznika instytucji finansowych i spółek akcyjnych” przygotowywanego przez redakcję Gazety Bankowej.

Już po raz trzeci redakcja „Gazety Bankowej” przygotowała „Polski Kompas. Rocznik instytucji finansowych i spółek akcyjnych”. Inauguracja trzeciego wydania stała się okazją do nagrodzenia przedsiębiorstw i ludzi, którzy szczególnie wpłynęli w ostatnim roku na finansowy i wizerunkowy sukces polityki gospodarczej Polski.

Wśród laureatów wyróżnienia znalazło się PZU Zdrowie. Statuetka została przyznana za stworzenie w ramach grupy ubezpieczeniowej spółki PZU Zdrowie. Złoty Polski Kompas 2017 otrzymał wicepremier Mateusz Morawiecki. Specjalne wyróżnienie wręczono wiceministrowi sprawiedliwości Patrykowi Jakiemu. Oprócz PZU Zdrowie uhonorowano też PKN Orlen SA i Grupę Energa.

Artykuły powiązane

Łatwiejsza transgraniczna współpraca między organami nadzoru w przypadku zmiany siedziby zakładu ubezpieczeń

Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych (EIOPA) postanowił uzupełnić swoją decyzję z...

Przedsiębiorstwo może nałożyć obowiązek uzyskania zezwolenia na pobyt pracownika – wyrok TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w wyroku z dnia 20 czerwca 2024 r. (sygn. akt C - 540/22) uznał, że pa...