bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
PZU laureatem Lampartów 2017

PZU laureatem Lampartów 2017

Dodano: 2017-05-19

W dniu 18 maja 2017 r. podczas XVII Konferencji Finansowej TNS przyznano Lamparty 2017 – nagrody za najbardziej podziwianą kreację wizerunku marki bankowej i ubezpieczeniowej. Laureatem kategorii ubezpieczeniowej już po raz kolejny zostało PZU.

Ideą Lampartów, które w tym roku zostały wręczone już po raz 14., jest wyróżnienie tych banków i towarzystw ubezpieczeń, które najefektywniej kreowały wizerunek swojej marki w ciągu minionego roku. Laureaci nagrody wyłaniani są na podstawie badania przeprowadzanego wśród bankowców i ubezpieczycieli przez Kantar TNS. To właśnie dlatego ta nagroda jest tak szczególna – bo to konkurenci decydują, kto spośród nich jest najlepszy.

Osoby z branży ubezpieczeniowej, które markę PZU wskazały jako najlepszą, mówiły m.in. o kampanii „Niestraszki”, promującej ubezpieczenie AC, a także konsekwentnym budowaniu marki zarówno jako największego ubezpieczyciela, jak i firmy odpowiedzialnej społecznie.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...