bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
PZU laureatem Lampartów 2017

PZU laureatem Lampartów 2017

Dodano: 2017-05-19

W dniu 18 maja 2017 r. podczas XVII Konferencji Finansowej TNS przyznano Lamparty 2017 – nagrody za najbardziej podziwianą kreację wizerunku marki bankowej i ubezpieczeniowej. Laureatem kategorii ubezpieczeniowej już po raz kolejny zostało PZU.

Ideą Lampartów, które w tym roku zostały wręczone już po raz 14., jest wyróżnienie tych banków i towarzystw ubezpieczeń, które najefektywniej kreowały wizerunek swojej marki w ciągu minionego roku. Laureaci nagrody wyłaniani są na podstawie badania przeprowadzanego wśród bankowców i ubezpieczycieli przez Kantar TNS. To właśnie dlatego ta nagroda jest tak szczególna – bo to konkurenci decydują, kto spośród nich jest najlepszy.

Osoby z branży ubezpieczeniowej, które markę PZU wskazały jako najlepszą, mówiły m.in. o kampanii „Niestraszki”, promującej ubezpieczenie AC, a także konsekwentnym budowaniu marki zarówno jako największego ubezpieczyciela, jak i firmy odpowiedzialnej społecznie.

Artykuły powiązane

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...

Nazwa „odszkodowanie” nie wystarczy do zwolnienia z PIT

Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego Naczelny Sąd Administracyjny (NSA) w wyroku z dnia 26 marca 2024 r. (sygn. akt...

Przewodnik „Ubezpieczenia w transporcie, czyli dlaczego nie warto ryzykować?”

Przewodnik po ubezpieczeniach w transporcie jest już dostępny! Pobierz go już teraz! 👉🏻 POBIERAM...