bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
ProService wzmacnia swoją pozycję w sektorze ubezpieczeń i szykuje kolejne przejęcia fintechów

ProService wzmacnia swoją pozycję w sektorze ubezpieczeń i szykuje kolejne przejęcia fintechów

Dodano: 2017-03-16

Spółka ProService Agent Transferowy specjalizuje się w usługach outsourcingowych w zakresie wspierania dystrybucji produktów i usług finansowych oraz obsługi klientów. Swoje usługi świadczy głównie zarządzającym funduszami inwestycyjnymi, funduszami emerytalnymi i zakładom ubezpieczeń. Od niedawna rozpoczęła realizację celu strategicznego, jakim jest zwiększenie swej działalności poprzez przejmowanie start-upów finansowych, które obsługują zarówno TFI jak i instytucje bankowe i ubezpieczeniowe z Europy.

W dniu 3 marca 2017 r. ProService podpisało umowę nabycia części przedsiębiorstwa Bonair S.A., które odpowiada za tworzenie oprogramowania dla zarządzających funduszami oraz banków. Na mocy tej umowy ProService uzyskało prawa do rozwijania oraz sprzedaży produktów Bonair. „Przejęcie jednego z pionów Bonair pozwoli ProService na zaistnienie w sektorze bankowości jak i ugruntowanie pozycji Spółki w obszarze dostarczania rozwiązań software dla zarządzających funduszami” – podała firma w komunikacie.

Artykuły powiązane

Kontrole sektorowe UODO w 2024 r.

W dniu 12 lutego 2024 r. Urząd Ochrony Danych Osobowych przyjął plan kontroli sektorowych na 2024 rok. Plan ten pr...

Wynagrodzenie celebryty za współpracę nie zalicza się do kosztów

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji z dnia 8 stycznia 2024 r. (sygn...

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...