bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Projekty ERGO Hestii i UNIQA nagrodzone w Konkursie AGAPE 2017

Projekty ERGO Hestii i UNIQA nagrodzone w Konkursie AGAPE 2017

Dodano: 2017-10-11

W Konkursie Biuletynów Firmowych AGAPE 2017, w trzech kategoriach zwyciężyły projekty należące do ubezpieczycieli. Konkurs ten ma na celu wyłonienie najlepszych biuletynów firmowych, biuletynów instytucji, projektów jednorazowych custom publishing oraz projektów multimedialnych spośród nadesłanych publikacji. Organizatorzy na przykładzie najlepszych prac pokazują, w jaki sposób biuletyn custom publishing może realizować cele firmy, wspierać jej politykę informacyjną, a także jakich narzędzi dziennikarskich, graficznych i edytorskich należy używać, by publikacja wyglądała profesjonalnie.

W kategorii Biuletyn Zewnętrzny 2017 zwyciężył magazyn „Risk Focus” Grupy ERGO Hestia, na temat zarządzania ryzykiem. Pismo skierowane jest przede wszystkim do partnerów biznesowych ubezpieczyciela. Celem magazynu jest dzielenie się wiedzą z interesariuszami firmy, w szczególności przekazywanie wiedzy eksperckiej brokerom ubezpieczeniowym, menedżerom zarządzającym ryzykiem, dyrektorom finansowym i innym pracownikom z firm współpracujących. W tej samej kategorii na trzecim miejscu znalazł się magazyn „Strefa Dilera”, tworzony przez ekspertów z Biura Pakietów Dilerskich ERGO Hestii. Publikacja wydawana jest przez ubezpieczyciela z myślą o swoich partnerach biznesowych – właścicielach i kadrze zarządzającej salonów samochodowych.

W kategorii Projekt Jednorazowy Korporacyjny Drukowany 2017 zwyciężył Raport Roczny Grupy ERGO Hestia za rok 2016. Jest to podsumowanie rocznej działalności ubezpieczyciela zrealizowane w stylistyce dataesthetics.

– Hestyjne publikacje łączą merytoryczną wiedzę i design najwyższej próby. Podążają a niekiedy starają się wyznaczać trendy nowoczesnej komunikacji przy zachowaniu prostoty i lekkości w warstwie przekazu. Raporty roczne naszej Grupy układają się w kolekcję, wchodzą w narrację ze sztuką, czerpiąc z przemyśleń finalistów konkursu Artystyczna Podróż Hestii. W ten sposób, obok tworzonego w Sopocie Parku Rzeźby, stają się dopełnieniem mecenatu artystycznego, który konsekwentnie realizujemy od blisko dwóch dekad – komentuje Mikołaj Kunica, Dyrektor Biura Komunikacji ERGO Hestii.

W kategorii Biuletyn Wewnętrzny Drukowany 2017 zwyciężył kwartalnik „Uniqalni” od Grupy UNIQA. Ubezpieczyciel zajął również drugie miejsce w kategorii Projekt Jednorazowy Biuletynu 2017 z publikacją „Uniqalni wydanie specjalne”.

Artykuły powiązane

Rejestracje z Polski postrachem na europejskich drogach

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych opublikowało dane dotyczące szkód powodowanych przez polskich kierowców za...

Nazwa „odszkodowanie” nie wystarczy do zwolnienia z PIT

Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego Naczelny Sąd Administracyjny (NSA) w wyroku z dnia 26 marca 2024 r. (sygn. akt...

Przewodnik „Ubezpieczenia w transporcie, czyli dlaczego nie warto ryzykować?”

Przewodnik po ubezpieczeniach w transporcie jest już dostępny! Pobierz go już teraz! 👉🏻 POBIERAM...