bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Prezes LINK4 Agnieszka Wrońska wśród 10 Wschodzących Gwiazd Biznesu

Prezes LINK4 Agnieszka Wrońska wśród 10 Wschodzących Gwiazd Biznesu

Dodano: 2017-03-09

Redakcja Rzeczpospolitej już po raz ósmy przygotowała zestawienie 10 Wschodzących Gwiazd Biznesu. Przedsięwzięcie to ma na celu wyróżnienie ambitnych kobiet, które mogą pochwalić się swoją karierą i osiągnięciem wysokich stanowisk w znanych na rynku firmach. W tegorocznej edycji, wyróżniona została Agnieszka Wrońska, prezes LINK4.

Agnieszka Wrońska, na stanowisko prezesa towarzystwa ubezpieczeń LINK4, wybrana została w lipcu 2016 r. (czytaj więcej: Agnieszka Wrońska została prezesem LINK4). Z LINK4 związana jest od 2006 r. Jako członek zarządu odpowiedzialna była za pion finansów. Wcześniej kierowała departamentem zajmującym się rozwojem i tworzeniem nowych produktów, a także ich wyceną i oceną ryzyka ubezpieczeniowego. Do 2010 r. pełniła funkcję głównego aktuariusza spółki.

Od początku swojej kariery zawodowej związana była z branża finansową. Zaczynała od pracy w firmie konsultingowej Ernst & Young, gdzie doradzała w kwestiach sprawozdań finansowych ubezpieczycieli majątkowych w Polsce.

Artykuły powiązane

Sąd Najwyższy oddalił argumenty Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia.

Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego odrzuciła skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w spr...

Jak wyglądała sytuacja w ubezpieczeniach w 2023?

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport „Ubezpieczenia w liczbach w 2023”. W ubiegłym roku ubezpieczyciele wypłac...

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już niemal 5 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń poinformowała, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym nieustannie rośnie i...