bg
Chcę wiedzieć o...
Strona główna
Artykuły
Prezes LINK4 Agnieszka Wrońska wśród 10 Wschodzących Gwiazd Biznesu

Prezes LINK4 Agnieszka Wrońska wśród 10 Wschodzących Gwiazd Biznesu

Dodano: 2017-03-09

Redakcja Rzeczpospolitej już po raz ósmy przygotowała zestawienie 10 Wschodzących Gwiazd Biznesu. Przedsięwzięcie to ma na celu wyróżnienie ambitnych kobiet, które mogą pochwalić się swoją karierą i osiągnięciem wysokich stanowisk w znanych na rynku firmach. W tegorocznej edycji, wyróżniona została Agnieszka Wrońska, prezes LINK4.

Agnieszka Wrońska, na stanowisko prezesa towarzystwa ubezpieczeń LINK4, wybrana została w lipcu 2016 r. (czytaj więcej: Agnieszka Wrońska została prezesem LINK4). Z LINK4 związana jest od 2006 r. Jako członek zarządu odpowiedzialna była za pion finansów. Wcześniej kierowała departamentem zajmującym się rozwojem i tworzeniem nowych produktów, a także ich wyceną i oceną ryzyka ubezpieczeniowego. Do 2010 r. pełniła funkcję głównego aktuariusza spółki.

Od początku swojej kariery zawodowej związana była z branża finansową. Zaczynała od pracy w firmie konsultingowej Ernst & Young, gdzie doradzała w kwestiach sprawozdań finansowych ubezpieczycieli majątkowych w Polsce.

Artykuły powiązane

Fałszywy profil ZUS zachęca do inwestycji gwarantującej emeryturę w wieku 50 lat. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed oszustami!

Podstępny profil namawia do inwestycji, obiecując pewną emeryturę już po osiągnięciu 50 lat. Według oszustów wystarc...

Komentarz do Rekomendacji U 2023 – pełny dokument

Już teraz możesz pobrać pełny dokument naszego komentarza do Rekomendacji U 2023. Pobierz go TUT...

Roczne sprawozdanie EIOPA na temat sankcji wynikających z Dyrektywy w sprawie dystrybucji ubezpieczeń w 2022 r.

W dniu 17 stycznia 2024 r. Europejski Urząd Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych opublikował czw...